متهم به قتل مهدی امین، شخصی به نام "کارمینه آن گوئسالتا" ۲۷ ساله اهل تورنتوست که به نام "کارمینه آن سامونته" نیز شناخته می‌شود
امروز پنجشنبه ۵ نوامبر سرانجام پلیس منطقه یورک در شمال تورنتو طی تماسی با ایران استار گفت که قاتل "محمد مهدی امین صادقیه" ۵۸ ساله که چندی پیش در خانه‌اش به قتل رسیده بود را دستگیر کرده و او را متهم به قتل درجه دوم کرده است.
پلیس افزود که خودروی به سرقت رفته مهدی امین نیز پیدا شده و بدین گونه مدارک پلیس برای ارائه به دادگاه تکمیل شده است. پلیس توضیحی درباره این مدت سکوت نداده است.
 
قاتل مهدی امین کیست؟
در گزارش پلیس آمده که متهم به قتل مهدی امین، شخصی به نام "کارمینه آن گوئسالتا" ۲۷ ساله اهل تورنتوست که به نام "کارمینه آن سامونته" نیز شناخته می‌شود. وی اکنون در بازداشت به سر می‌برد و قرار است همین امروز به دادگاه برده شود. آنچه از کارمینه بصورت تایید نشده می‌دانیم اینست که وی در صنایع غذایی، از جمله کار در آشپزخانه فعالیت داشته و یک دوره کوتاه مدتی نیز در رابطه با کامپیوتر گذرانیده است. این گزارش ادامه داده که خودروی مفقود شده مهدی امین نیز پیدا شده است.
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
Nobel Auto
گزارش پلیس افزوده که بنا به بررسی و تحقیقات پلیس، قتل مهدی امین ربطی به دیدگاه‌های سیاسی او نداشته و پلیس بدنبال شخص دیگری نیز در این ماجرا نیست. مهدی امین یکی از فعالین سیاسی علیه جمهوری اسلامی ایران در کانادا و نزدیک به حسن داعی بود. پس از قتل وی و تا اعلان کنونی پلیس، برخی از چهره‌های سیاسی اپوزیسیون معتقد بودند این قتل ترور بوده و عامل ترور جمهوری اسلامی است.

پلیس از ارائه توضیحات بیشتری درباره چگونگی شناسایی و دستگیری کارمینه و نیز چگونگی پیدا شدن خودروی مسروقه خودداری کرده اما همچنان از مردم خواست در صورت داشتن اطلاعات بیشتری در اینباره با شماره زیر تماس بگیرند:

1-866-876-5423 ext. 7865
Date: Thursday, November 5, 2020 - 10:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

insurance بیمه بیا حکم

Share this with: ارسال این مطلب به