دو کارمند اخراجی متهم هستند، یک کارمند دیگر در دادگاه صحبت نمی‌کند و این کارمند نیز حکمش را گرفته است
یک کارمند سابق یک مهد کودک در تورنتو که به سیلی زدن، به زانو در‌آوردن و به زور کشیدن ۵ کودک اعتراف کرده بود، به زندان محکوم نشده است! این در حالی‌ست که حمله به کودکان این مهد توسط چندین کارمند صورت گرفته است.
"مگدالن واسنت‌کومار" که اکنون ۵۲ ساله است، در مهد کودک "برایت پث" در منطقه "میپل" در شهر "میلتون" در غرب تورنتو کار می‌کرده است.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
parya chess
 
کارمند سابق مهد کودکی در تورنتو پس از اعتراف به سیلی زدن، به زانو در‌آوردن و به زور کشیدن ۵ کودک، زندانی نمی‌شود
ویدئوی بدست آمده از دوربین‌های مدار بسته مهدکودک که به عنوان مدرک در این پرونده ارائه شده نشان می‌دهد که مگدالن به کودکان سیلی می‌زند، آنها را به زانو درمی‌آورد، موهایشان را می‌کشد، گوش‌هایشان را می‌پیچاند و آنها را روی زمین می‌کشد! او همین پنجشنبه گذشته در دادگاه میلتون به پنج مورد از این اعمال خشونت‌ها که دادگاه آنها را "تجاوز" می‌نامد، ‌اعتراف کرد. قاضی دادگاه برای این اعمالش به او ۱۵ ماه حبس مشروط داده که ۷ ماه اول آن را باید در حبس خانگی باشد و سپس تا اتمام این دوره ‌باید در جامعه خدمت کند.‌‌ همچنین ۳ سال آزادی مشروط برای او در نظر گرفته شده است.
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
در زمان این اتهامات، مهد کودک می‌گوید که همه کارمندان مربوط به این حملات را اخراج کرده و از تحقیقات انجمن کمک به کودکان و پلیس نیز حمایت می‌کند. این مهد کودک در نوامبر سال گذشته در بیانیه‌ای اعلام کرد: "بدرفتاری یا رفتار ناخوشایند با کودکان کاملاً غیرقابل قبول است و هرگز در هیچ یک از مراکز ما قابل تحمل نخواهد بود". این شرکت همچنین گفت که مستقیماً با والدین همه کودکان درگیر، برای توضیح آنچه اتفاق افتاده است، ارتباط برقرار کرده است.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
 
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
insurance بیمه
مادران چه می‌گویند؟
مادر یکی از قربانیان می‌گوید که حکم روز پنج‌شنبه تا حدودی او را از جامعه دور می‌کند اما به قدر کافی شدید نیست و افزود: "این منصفانه نیست. من احساس می‌کنم این عدالتی نیست که من به دنبال آن بودم‌، همه این قربانیان کودک بوده‌اند.‌ مجرم مطمئنا باید به زندان برود.‌ کلمات، دردی را که او برای همه این کودکان و برای ما به عنوان والدین ایجاد کرده،‌ نمی‌تواند ‌توصیف کند". نام کودکان و نیز خانواده‌هایشان برای محافظت از هویت آنها که زیر سن قانونی هستند، فاش نمی‌شود.
مادری ‌در نوامبر سال گذشته پس از اینکه مطلع شد دو کارمند سابق به کودک نوپایش در‌ مرکز نگهداری کودکان حمله کرده‌اند‌، این موضوع را افشا کرد. او می‌گوید پس از شکایت، به ایستگاه پلیس رفته و پلیس فیلم‌هایی را به او نشان داده که در آنها دیده پسر دو ساله‌اش را لگد می‌زنند و به او ضربه وارد می‌کنند، او را به زانو درمی‌آورند و می‌کِشند. این دو کارمند بعدا اخراج شدند، اما کارمندان دیگری نیز بودند که چنین کارهایی کرده بودند.
یک مادر دیگر نیز می‌گوید: " مگدالن در طول دادگاه نیز عذرخواهی نکرد، او توضیح نداد که چرا این کار را کرده، من منتظر بودم تا لااقل بگوید چرا این کار را کرده است". او پسرش را در سال ۲۰۲۰ به مدت چهار ماه در این مهد گذاشته بود تا اینکه متوجه شد که پسرش رفتاری متفاوت پیدا کرده، به طور خاص شب‌ها با گریه از خواب بیدار می‌شد، بیش از حد به او می‌چسبید و فقط می‌خواست روی سینه‌اش بخوابد. به این ترتیب او پسرش را از آن مرکز بیرون آورد. پس از اطلاع از تجاوزات رخ داده، این رفتارهای کودک برای او و همسرش معنا پیدا کرد. این مادر می‌گوید که پلیس هالتون در سپتامبر ۲۰۲۱ از او خواست، هفت تا ده ویدیو از مهد کودک را که در ژانویه همان سال گرفته شده بود ببیند، تا پسرش را شناسایی کند. او گفت: "اولین ویدئویی که تماشا کردم، فقط اشک ریختم" و افزود که اکنون پسرش تحت درمان قرار گرفته اما به طور کامل از این وحشت روحی بهبود نیافته و گفت: این اتفاقات در آن زمان تأثیر زیادی روی او گذاشته؛ من اکنون بهبودهایی را در او می‌بینم اما نمی‌دانم در آینده چه اتفاقی می‌افتد".
 
چهار کارمند حمله کننده
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات

Best Persian Iranian Directory


اگرچه هر دو کارمند در آن زمان پس از تحقیقات توسط سرویس پلیس منطقه هالتون به حمله متهم و نیز اخراج شدند اما بجز این دو نفر، پرونده یک زن ۲۲ ساله دیگر که با ۶ فقره ضرب و شتم مواجه شده همچنان در دادگاه است که تصمیم ‌گرفته تا در‌ دادگاه صحبت نکند. جرایم مگدالن نیز همگی در سال ۲۰۲۰ رخ داده است. او در ۲۹ سپتامبر ۲۰۲۱ به جرم‌هایش متهم شد و این فرصت را داشت تا در جریان حکم خود در روز پنجشنبه در مقابل دادگاه و قربانیان صحبت کند، اما ترجیح داد چیزی نگوید.

بیشتر بخوانید:

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Sunday, July 3, 2022 - 06:45

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به