پلیس اتاوا امروز ۱۰ آگوست گفت، پس دریافت گزارش از مردی که هفته گذشته کلمات زشتی را در خارج از دفتر حوزه انتخابیه "کاترین مک‌کنا" وزیر امور زیربناها و جوامع دولت فدرال کانادا فریاد می‌زد، تحقیقات جنایی خود را بخاطر اشاعه تنفر از او آغاز کرده است.
 
Sarafi Arz Taheri Exchange Toronto Canada
Han Dong Toronto Canada MP
داد و فریاد مردی در دفتر وزیر آغاز تحقیقات جنایی واحد ضد نفرت پلیس کانادا شد
یک فیلم ۹۰ ثانیه‌ای که آخر هفته گذشته در رسانه‌های اجتماعی منتشر شده مردی را نشان می‌دهد که در حدود ساعت ۱۰:۳۰ صبح پنجشنبه به دفتر کاترین رفته و زنگ دفتر را فشار می‌دهد. این فیلم ظاهرا توسط خود این فرد ضبط شده است. هنگامی که یک کارمند زن دفتر در را باز می‌کند، مرد می‌گوید می‌خواهد با مک‌کنا صحبت کند، اما به او گفته می‌شود که دفتر به دلیل شیوع کرونا به روی عموم بسته است. در این زمان مرد به جوش می‌آید و در یک لحظه مک‌کنا را "ک..." می‌نامد، درست پیش از آنکه در به رویش بسته شود.
در حادثه‌ای دیگر درست چند روز پس از انتخاب مجدد مک‌کنا در پاییز سال گذشته، شخصی همین کلمات را روی تصویر پنجره دفتر تبلیغاتی وی نوشته بود. در آن زمان مک‌کنا قول داد چنین حوادثی او را از ادامه فعالیت‌های سیاست منصرف نکند و افزوده بود: "در حقیقت چنین حادثه‌ای اهمیت موضوع ورود به سیاست را روشن می‌کند، برخی از مردم به وضوح می‌خواهند زنان را از سیاست دور کنند، این به معنای بهتر شدن سیاست نیست".
روی عکس کلیک کنید تا شماره بگیرد
insurance بیمه Nobel Auto
واحد جنایی ضد نفرت پلیس اتاوا در حال تحقیق در مورد حادثه قبلی نیز هست و اکنون این اداره می‌گوید مورد روز پنجشنبه نیز به این واحد ارجاع شده است.
Date: Monday, August 10, 2020 - 19:30

درباره نویسنده

دیگر مطالب مرتبط

Website Design

Share this with: ارسال این مطلب به