یک شاهد که از چند لحظه این فرار فیلمبرداری کرده می‌گوید با ده‌ها نفر که در خیابان می‌دویده‌اند مواجه شده است
پلیس تورنتو می‌گوید پس از شناسایی و انجام عملیات ضربتی بهم زدن مهمانی و صادر کردن جریمه روز یکشنبه، برخی از میهمانان مشغول فرار با پای پیاده در خیابان‌ها شدند. این حمله بعلت رعایت نکردن قوانین کرونا صورت گرفته است.
پلیس می‌گوید که گزارش‌هایی در مورد جمع شدن حدود ۳۰ نفر در حوالی ساعت ۰۰:۲۰ سحرگاه دریافت کرده که در آن به محل دقیق پارتی اشاره نشده بود اما متعاقبا این نیرو به محله "گلداستون" واقع در تقاطع خیابان‌های کوئین و اسپاداینا اعزام شد.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Siamak Shabani, Massey Baradaran, real estate Toronto Canada
 
حمله پلیس به کرونا پارتی در تورنتو منجر به فرار پیاده در خیابان‌ها و تعقیب با چراغ قوه پلیس شد
پلیس اظهار داشت که در ابتدا به محل میهمانی مراجعه کرده که باعث بهم زدن آن شده اما پس از ترک محل مجددا اهالی محل از پلیس خواستند تا به میهمانی بازگردد. دفعه دوم بازگشت پلیس اما منجر به فرار میهمانان با پای پیاده به خیابان‌ها شد. "استوارت" یکی از اهالی محل که نخواست نام فامیلش فاش شود و از چند لحظه این فرار فیلمبرداری کرده می‌گوید با ده‌ها نفر که در خیابان می‌دویده‌اند مواجه شده و می‌گوید: "به نظر می‌رسید این جمعیت از یک مهمانی می‌آیند، همه لباس‌های خوبی پوشیده بودند و به نظر می‌رسید اوقات خوشی را سپری کرده‌اند. بعدا، مجددا بیرون رفتم تا سگ‌هایم را بچرخانم، ساعت حدود ۲ صبح بود و در آن موقع فقط حدود چهار یا پنج ماشین پلیس در خیابان کوئین ایستاده بودند". استوارت گفت که بسیاری از مردم مودبانه به سوالات افسران پاسخ می‌دادند و وقتی سوالات تمام می‌شد منطقه را ترک کردند.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما
یکی دیگر از همسایگان که نمی‌خواست هویتش اعلام شود گفت که حدود ۴۰ تا ۵۰ نفر را در خیابان‌ها دیده است و گفت: "پلیس‌ها در همه جا دیده می‌شدند که با چراغ قوه دنبال میهمانان می‌دویدند". شاهدان می‌گویند این مهمانی در طبقه دوم یک تالار (باشگاه) برگزار شده که میهمانان به بیرون و روی بالکن آنجا هم آمده بودند. همه پنجره‌ها این باشگاه مدتی‌ست که پوشیده شده و صاحبان مشاغل محلی می‌گویند که این محل از هر چهار آخر هفته یک ماه، سه هفته میهماندار تجمعات است.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
 
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
پلیس چه می‌گوید؟
پلیس تورنتو گفت که اتهامات زیادی در رابطه با این رویداد مطرح کرده اما از ارائه جزئیات دیگری در مورد تعداد افراد متهم یا جرایم آنها خودداری کرد. در اواخر روز یکشنبه، پلیس گفت كه ۶ تا ۱۰ جریمه ۷۵۰ دلاری برای میهمانان این پارتی صادر کرده است. پلیس همچنین افزوده که در آن شرایط جدا کردن مهمانان از افراد عادی داخل خیابان دشوار و خطرناک بود.

طبق قانون کنونی "در خانه ماندن" انتاریو، جمع شدن افراد در داخل یا خارج از منزل، با هر کس دیگری غیر از افراد داخل خود خانه غیرقانونی است. هرکسی که این قوانین را رعایت نکند می‌تواند ۷۵۰ دلار جریمه شود. میزبانان نیز ممکن است حداقل ۱۰,۰۰۰ دلار جریمه نقدی داشته باشند. پلیس تورنتو گفت که این نیرو هفته آینده جلسه رسانه‌ای توجیهی در مورد این قانون و چگونگی اجرای آن خواهد گذاشت.

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Monday, April 26, 2021 - 08:15

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

insurance بیمهتعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به