این سریال که نامزد دریافت ۱۹ جایزه در رشته طنز بود توانست ۷ جایزه را از آن خود کند
امشب در هفتاد و دومین دوره برترین برنامه‌های تلویزیونی امی که در آمریکا برگزار می‌شود، سریال طنز کانادایی که ششمین آخرین فصلش را در شبکه‌های این کشور و "نت فلیکس" به پایان می‌برد، توانست مهمترین جوایز را از آن خود کند.
این سریال که داستان خانواده ثروتمند "رز" را روایت می‌کند که پس از ورشکستگی مجبور به اقامت در مسافرخانه کوچکی در شهر دور افتاده شیتزکریک که متعلق به آنها بوده ساکن شوند. این سریال ابتدا توسط سی‌بی‌سی کانادا خریداری شد اما بعدا به "پاپ‌تی‌وی" آمریکا و نتفلیکس راه یافت و موضوع آن اتفاقاتی است که این خانواده بی‌پولی شده اما تحت تاثیر شدید رسانه‌های آمریکایی با آن مواجه هستند، می‌باشد.
 
جوایز تلویزیونی امی در تسخیر سریال طنز شیتزکریک کانادا
این سریال که نامزد دریافت ۱۹ جایزه در رشته طنز بود توانست ۷ جایزه را از آن خود کند، در حالی که درامای "واچ‌من" با ۲۶ نامزدی، "مارولوس میس میسل" با ۲۰ نامزدی و "اوزارک" با ۱۸ نامزدی نیز در این مراسم که امسال بصورت آنلاین و غیرحضوری برگزار می‌شد، شرکت داشتند.
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
Nobel Auto
مهمترین جوایز طنز امی، مانند بهترین کارگردانی (اندرو کیویدینو و دانیل لوی)، بهترین فیلمنامه‌نویسی (دانیل لوی)، بهترین بازیگران نقش اول مرد (یوجین لوی) و زن (کاترین اوهارا)، بهترین بازیگران نقش مکمل مرد (دانیل لوی) و زن (آنی مورفی)، و سرانجام بهترین طنز به شیتزکریک رسید. چند سال پیش یوجین لوی و کاترین اوهارا جایزه امی را برای بازی در کمدی‌های دیگری برده بودند.
این سریال سال‌هاست که جوایز طنز را بدست می‌آورد: از جمله دو جایزه "گولید" و دو جایزه "پرده کانادایی"، "دورین" و "آن‌سانگ". بدین ترتیب این سریال اکنون بعنوان تنها سریال طنز یا درام شناخته می‌شود که در جوایز "امی" هر چهار نقش بازیگری را باهم بدست آورده است. این سریال در شهر تورنتو از استان انتاریو کانادا تولید می‌شود.
Date: Sunday, September 20, 2020 - 22:45

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

insurance بیمه بیا حکم

Share this with: ارسال این مطلب به