طبق این قانون اختیارات بیشتری به کالج مشاوران مهاجرت و شهروندی داده شده است
ایران استار: وزیر مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا اعلام کرده است که از تاریخ ۲۶ نوامبر امسال قانون جدید کار مشاوران مهاجرت اجرا شده تا جلوی سوء استفاده‌ای موجود در این حوزه گرفته شده است. این اتفاق مهم با تاسیس یک کالج از سوی وزارت مهاجرت کانادا اتفاق افتاده که دارای اختیارات فراوانی برای ورود به موارد سوء استفاده افراد آسیب پذیری است که در دام افراد شیاد با پوشش مشاوران مهاجرت می‌افتند.
مارکو مندیچینو وزیر مهاجرت، پناهندگان و شهروندی دولت فدرال اعلام کرده است که که قانون مشاوران کالج و مهاجرت تازه‌ای از روز پنجشنبه ۲۶ نوامبر ۲۰۲۰ میلادی در حال اجرا است. به گفته وی این قانون یک چارچوب قانونی برای تنظیم کار مشاوران مهاجرت و شهروندی فراهم می‌کند و کالج موسوم به College of Immigration and Citizenship Consultants یا کالج مشاوران مهاجرت و شهروندی آن را به تنظیم کننده رسمی مشاوران مهاجرت و شهروندی در سراسر کشور تبدیل می‌کند.
Han Dong Toronto Canada MP
IELTS Course Canada کلاس آیلتس مهاجرت کانادا
 
قانون جدید دولت کانادا برای جلوگیری و مقابله با کلاهبرداری مشاوران شیاد مهاجرت
لازم الاجرا شدن این قانون به آن معنی است که امور مربوط مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا (IRCC) یک قدم به افتتاح دانشکده جدید در سال ۲۰۲۱ نزدیک شده است. این کالج موسسه‌ای برای تنظیم کار حرفه‌ای در جهت منافع عمومی و برای محافظت از مردم و مشاوران در برابر بازیگران نادرستی که از افراد آسیب‌پذیر سواستفاده می کنند.
Condo Toronto Sale Investment Yonge Buy Real Estate Realtor Builder
رادیو اینترنتی صدای ولیعصر - تورنتو
با این تصمیم وزیر مهاجرت، پناهندگان و شهروندی دولت فدرال به وعده خود برای پیشبرد اجرای کامل رژیم جدید حرفه‌ای برای مشاوران مهاجرت و شهروندی عمل می‌کند.
 
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
insurance بیمه
کالج مشاوران مهاجرت و شهروندی چه اختیاراتی دارد؟
کالج جدید برای اطمینان از حمایت عمومی تحت نظارت قابل توجه دولت قرار خواهد گرفت که شامل اختیارات دولتی برای ایجاد کد رفتار حرفه‌ای برای پروانه‌داران کالج، تعیین ترکیب اعضای هیئت مدیره کالج و انتصاب مدیران است.
در حالی که لازم الاجرا شدن این قانون یک مرحله ضروری است، افتتاح دانشکده همچنین نیاز به انتصاب مدیران با منافع عمومی در کالج توسط دولت دارد. اعلامیه فرصت در سایت وزارت مهاجرت منتشرشده تا افراد علاقه مند درخواست تقاضای پست‌های مدیر با منافع عمومی در هیئت مدیره کالج را داشته باشند.
این کالج همچنین دارای اختیارات لازم برای تنظیم مقررات مشاوران به ویژه ابزارهایی برای بررسی رفتار غیر حرفه‌ای و نظم دادن به مجوزهای لازم خواهد بود که خود شامل قدرت ورود به محل مشاور برای جمع آوری اطلاعات برای حمایت از تحقیقات، و جلب شهود مجبور برای حضور و شهادت در کمیته انضباط است. این کالج توانایی درخواست احكام دادگاه برای تعقیب بازیگران غیرمجاز را دارد كه بدون مجوز مشاوره مهاجرت ارائه می دهند.
Date: Saturday, November 28, 2020 - 21:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

Website Design

Share this with: ارسال این مطلب به