کانادا در نظر دارد نیروهای متخصصی که کم دارد را با این سیستم به سرعت جذب و به کشور وارد کند
کانادا امروز سه‌شنبه اول آگوست اعلان کرد که از افراد با تجربه کار در مشاغل خاص دعوت می‌کند تا برای سیستم جدید "اکسپرس اینتری" کانادا درخواست دهند.
کانادا در نظر دارد نیروهای متخصصی که کم دارد را با این سیستم به سرعت جذب و به کشور وارد کند. ویزای این افراد از نوع "اقامت دائم" خواهد بود.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
parya chess
 
راه جدید مهاجرت به کانادا باز شد
اداره مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا در بیانیه‌ای که روز سه‌شنبه، از جمله به ایران استار ارسال کرد، این اعلان جدید را "یک مسیر مهاجرتی ساده" برای کارگران ماهر با تخصص خاص در رشته‌های نجاری، لوله‌کشی و جوشکاری اعلام نمود. کانادا که به شدت به کمبود خانه و نیروی ساخت خانه برخورده، در نظر دارد این کمبود را به سرعت جبران کند. به همین منظور می‌گوید در برداشت بعدی خود بر اساس امتیاز بالاتر متقاضیان، این افراد را جذب خواهد کرد. سومین برداشت دولت کانادا از اکسپرس انتری جدید که در ماه مه اعلام شده، به کانادا اجازه می‌دهد تا نیازهای نیروی کار خاص خود را به کشور دعوت کند.
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
"مارک میلر" وزیر جدید مهاجرت، پناهندگان و شهروندی که جانشین "شان فریزر" شده در یک مطبوعات گفت: "بررسی کمبود کارگران حرفه‌ای ماهر در کشور ما کاملا حیاتی است و بخشی از راه حل کمک به بخش ساخت و ساز است که کارگران مورد نیاز خود را پیدا و حفظ کنند". از داوطلبان با سوابق مراقبت‌های بهداشتی و علوم، فناوری، مهندسی و ریاضیات (موسوم به STEM) قبلا دعوت شده بود تا از طریق این برنامه درخواست خود را ارائه دهند.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
امسال انتظار می‌رود این برنامه بیشتر به جذب نیروهای متخصص در رشته‌های زیر بپردازد: مراقبت‌های بهداشتی؛ علوم؛ فناوری؛ مهندسی؛ ریاضیات؛ مشاغلی مانند نجاری، لوله‌کشی، جوشکاری و پیمانکاری؛ حمل و نقل؛ کشاورزی، پرورش دام و مواد غذایی. دولت می‌گوید، اطلاعیه‌های بیشتر در مورد سایر دسته‌ها در هفته‌های آینده اعلام خواهد شد.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
insurance بیمه
این برنامه همچنین به دنبال تازه‌واردان ماهری است که تسلط بالایی به زبان فرانسوی داشته باشند. در بیانیه مطبوعاتی توضیح داده شد که انتخاب بر اساس دسته‌بندی می‌تواند افراد فرانسوی‌زبان بیشتری را جذب کند و به کانادایی‌های بیشتری اجازه دهد به زبان انتخابی خود سخن بگویند، زندگی و کار کنند. شان فریزر، وزیر سابق مهاجرت کانادا پیشتر در بیانیه‌ای گفته بود: "سیستم مهاجرتی کانادا هرگز به نیازهای اجتماعی یا اقتصادی این کشور پاسخگو نبوده است".
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات

Best Persian Iranian Directory


شان که اکنون وزیر خانه‌سازی، زیربنا و اجتماع کاناداست، در طی چند سال وزارتش چندین طرح جدید مهاجرتی را بر اساس نیازهای کشور اعلان و اجرا کرده بود، که تقریبا بیشتر آنها، برعکس اعلان جدید که با روند اکسپرس انتری‌ست، روند خاص خود را داشتند. قبل از سیستم اکسپرس انتری، کاندیداها بر اساس امتیاز انباشته شده برای سن، وضعیت تاهل، سطح تحصیلات و سایر معیارها بدون توجه به سابقه کار رتبه‌بندی می‌شدند.

بیشتر بخوانید:

از سری مصاحبه‌های زنده و حضوری ایران استار با وزرای استانی و فدرال کانادا و مک‌ناتون بیشتر بخوانید:

از سری افتضاح در اداره مهاجرت، بیشتر بخوانید:

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Tuesday, August 1, 2023 - 19:45

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به