این برنامه پُرطرفدار مورد انتقاد فراوان و بروز مشكل در سیستم شده، و طی سال‌های اخیر بارها و بارها اصلاح شده بود
در یک اقدام غافلگیرکننده، دولت فدرال کانادا یک برنامه مهاجرتی پُرطرفدار را تا اطلاع ثانوی لغو کرد. این برنامه اسپانسری مهاجرت والدین، پدربزرگ و مادربزرگ‌ها برای آوردن آنها به کاناداست. این برنامه مهاجرتی والدین و پدر و مادربزرگ‌ها معمولاً یک بار در سال، و اغلب در ماه ژانویه برای مدتی باز می‌شوند.
اما وزیر مهاجرت جدید کانادا، "ماركو مندیچینو" اعلام كرده است كه روند دریافت تقاضانامه‌ها در سال 2020 به تعویق می‌افتد. وی گفت: "این دستورالعمل‌ به بخش‌های مختلف اداره مهاجرت زمان کافی برای تکمیل روند جدید مدیریت دریافت تقاضانامه‌های برنامه اسپانسری والدین را خواهد داد تا به نحو بهتری در سال 2020 اجرا شود". وی این موضوع را در دستورالعمل 20 دسامبر 2019 خود به وزارتخانه ابلاغ کرد و قرار گذاشته که در روز اول ژانویه به اطلاع عموم برسد.
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیاChatr best sale discounted plan Toronto
این برنامه پُرطرفدار مورد انتقاد فراوان و بروز مشكل در سیستم شده، و طی سال‌های اخیر بارها و بارها اصلاح شده بود. این برنامه قبلا بصورت "هر کسی که شخصا زودتر پرونده‌اش را تحویل دهد" اجرا می‌شد اما این سیستم پس از آنکه افراد به طور موثری با استخدام پیک‌ها پرونده‌شان را ثبت می‌کردند، لغو شد. پس از آن لیبرال‌ها به سیستم قرعه‌کشی روی آوردند، که به دلیل اتفاقی بودن بیش از حد مورد انتقاد قرار گرفت. و سپس سیستم قرعه‌کشی در سال 2019 با ثبت‌نام آنلاین جایگزین شد که در آن ظرف فقط چند دقیقه همه ظرفیت پُر می‌شد که بدین ترتیب نیز بسیاری پُشت برنامه گیر می‌کردند.
دولت لیبرال پس از آن قول داد كه مجدداً این سیستم را بازنگری كند، اما این بازنگری با انتخابات سال 2019 به تعویق افتاد تا آنجایی که سرانجام وزیر اکنون اعلان کرده که این برنامه حداقل تا آوریل 2020 تا به نتیجه رسیدن لغو می‌شود.
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Tuesday, December 31, 2019 - 19:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

Website DesignOntario COVID-19 Vaccine Farsi

Share this with: ارسال این مطلب به