کسانی که تست آنها در بدو ورود به کانادا مثبت می‌شود به یک مرکز قرنطینه تعیین شده منتقل می‌شوند
جاستین ترودو نخست وزیر کانادا امروز جمعه اعلام کرد مسافران هوایی که به کانادا وارد می‌شوند از ۲۲ فوریه مجبور به انجام تست کرونای اجباری، اقامت اجباری در هتل تا زمان دریافت نتیجه تست و در صورت منفی بودن، قرنطینه اجباری چهارده روز در منزل خواند بود. این شرایط قانونی که دولت فدرال وضع کرده در جهت جلوگیری از گسترش نسخه‌های جدیدتر کرونای انگلیسی، برزیلی و آفریقای جنوبی می‌باشد تا مسافران کمتری وارد کانادا شوند و با ورودشان با هزینه شخصی سنگینی مواجه گردند.
هم اکنون هر سه نسخه‌های جهش یافته فوق کرونا در انتاریو دیده شده، و کرونای انگلیسی نیز حداقل در ۵ استان کانادا ثبت شده است. این نسخه‌ها حداقل ۲ برابر نسخه اصلی کرونا قدرت شیوع دارند.
Han Dong Toronto Canada MP
IELTS Course Canada کلاس آیلتس مهاجرت کانادا
 
هتل و قرنطینه اجباری ورود به کانادا از ۲۲ فوریه اعمال می شود، دستگیری جاعل تست کرونای منفی در فرودگاه
تاریخ اجرای این قانون امروز و پس از گذشت دو هفته از اعلام آن توسط دولت فدرال اعلام شد. این قانون می‌گوید مسافران هوایی که از سفرهای غیر ضروری از خارج کشور وارد کانادا می‌شوند باید تا ۷۲ ساعت در یک مرکز مجاز فدرال (مانند هتل‌های از پیش تعیین شده) قرنطینه شوند تا نتایج آزمایش دقیق کرونا موسوم به "واکنش زنجیره‌ای پلیمراز" یا تست "پکر" که در فرودگاه می‌دهند، اعلان شود.
Condo Toronto Sale Investment Yonge Buy Real Estate Realtor Builder
رادیو اینترنتی صدای ولیعصر - تورنتو
ترودو گفت: "ما سعی می‌کنیم مردم را ایمن و کانادایی‌ها را از ویروس‌ها در امان نگه داشته و آنها را از سفرهای غیر ضروری دلسرد کنیم و اطمینان حاصل کنیم که اگر مردم مجبور به مسافرت شوند کارهایی را انجام خواهند داد که منجر به شیوع ویروس نمی‌گردد. ما می‌دانیم که افرادی هستند که در شرایط بسیار دشواری قرار دارند و کاملاً نیاز به مسافرت دارند، ما باید به فکر آنها و دلسوز آنها باشیم. ما در تلاش نیستیم که مردم را مجازات کنیم".
"پتی هاجدو"، وزیر بهداشت گفت که مسافرانی که می‌خواهند وارد کانادا شوند باید در شهری که ابتدا به آن ورود می‌کنند هتلی را رزرو کنند؛ این شهرها ونکوور، کلگری، تورنتو یا مونترال خواهد بود. اطلاعات رزرو هتل‌های مورد تایید دولت از روز پنجشنبه بصورت آنلاین در دسترس همگان خواهد بود. او افزود: "هزینه‌های این اقامت در هتل ممكن است اندكی متفاوت باشد اما مسافران باید قبل از حرکت هتل خود را انتخاب و رزرو کرده باشند و مبلغ آن (که به تخمین ترودو برای سه روزه حدود ۲,۰۰۰ دلار است) را تامین کرده باشند. این هزینه شامل اتاق، غذا، نظافت، اقدامات پیشگیری و کنترل عفونت، امنیت و همچنین حمل و نقل خواهد بود".
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
insurance بیمه
کسانی که تست کرونای آنها منفی می‌شود می‌توانند با یک پرواز داخلی دیگر به سوی مقصد نهایی خود بروند اما کسانی که تست آنها مثبت می‌شود به یک مرکز قرنطینه تعیین شده منتقل می‌شوند. کانادایی‌های واکسینه شده از این قانون معاف نخواهند بود. از مارس ۲۰۲۰ هر غیر کانادایی مسافر غیر ضروری، علاوه بر تست دادن باید ۱۴ روز به قرنطینه برود و دولت می‌گوید تقریبا کانادا هیچ غیرکانادایی را نمی‌پذیرد.
 
تغییرات در مرزها زمینی
در اوایل این هفته ترودو اعلام کرد که از ۱۵ فوریه مسافران غیر ضروری که از طریق مرز زمینی وارد کانادا می‌شوند به زودی نیاز به اثبات آزمایش منفی کوید-۱۹ ظرف ۷۲ ساعت پس از ورود دارند. کارگران مایحتاج اساسی مانند کامیون‌داران، ارائه‌دهندگان خدمات اضطراری، و مرزنشینان از این شرط معاف خواهند بود.
ترودو گفته است که افسران مرزی نمی‌توانند ورود کانادایی‌ها را به طور قانونی بگیرند اما کسانی که بدون نتیجه آزمایش کرونا به مرز می‌آیند ممکن است تا ۳,۰۰۰ دلار جریمه نقدی شوند. از ۲۲ فوریه، مسافران ورودی به کانادا در مرزهای زمینی نیز باید هنگام ورود و همچنین در پایان قرنطینه ۱۴ روزه خود، یک آزمایش سریع کوید-۱۹ را انجام دهند.
پنج مرز ورودی زمینی کانادا از ۲۲ فوریه با آزمایش کرونا عبارتند از:

 • داگلاس، بریتیش کلمبیا
 • کوتس، آلبرتا
 • پل کوئینستون‌لویستون، منطقه نیاگارا در انتاریو
 • ست‌برنرد‌د‌لکلل (بزرگراه ۱۵)، کبک
 • سنت استفان، نیوبرانزویک

یازده مرز زمینی دیگر که از ۴ مارس با آزمایش کرونا باز می‌شوند عبارتند از:

 • ویندزور، انتاریو
 • پوینت ادوارد، انتاریو
 • لنسدون (هزار جزیره)، انتاریو
 • پل رنگین کمان، نیاگارا، انتاریو
 • تونل ویندزور‌دیترویت، انتاریو
 • فورت اری، انتاریو
 • امرسون وست لین، مانی‌توبا
 • بزرگراه پاسفیک، بریتیش کلمبیا
 • هانتینگدون، بریتیش کلمبیا
 • سنت آرماند، کبک
 • ستنستد (مسیر ۵۵)، کبک
وزیر ایمنی عمومی بیل بلر گفت که همه مسافران، چه از طریق زمینی و چه از طریق هوایی وارد کشور می‌شوند، باید قبل از عبور از مرز یا سوار شدن به پرواز، اطلاعات سفر و تماس خود را، از جمله برنامه کامل قرنطینه خود را از طریق برنامه الکترونیکی "ارایوکن" به دولت ارسال کنند.

دستگیری مردی با آزمایش کرونای منفی جعلی در فرودگاه
پلیس منطقه‌ای پیل در شرق تورنتو و فرودگاه تورنتو می‌گوید پس از اینكه یک مرد نتیجه آزمایش جعلی کوید-۱۹ خود را در فرودگاه "پیرسون" ارائه داد، دستگیر و متهم به جعل شد. پلیس گفت که برای کمک به آژانس خدمات مرزی کانادا، به فرودگاه اعزام شده تا به کمک یک افسر خدمات مرزی و یک افسر قرنطینه بشتابد که سند تست منفی "جعلی" یک مسافر را نگاه داشته بودند.
پلیس گفت این مرد در واقع از کرونایی بوده و نتیجه آزمایش وی مثبت بوده اما با یک تست منفی سعی در پرواز داشت که متعاقباً دستگیر و به استفاده غیرقانونی از یک سند جعلی متهم شد. پلیس گفت افسران و مقامات بهداشت عمومی "طبق مقررات بهداشتی" تشخیص دادند که هیچ تخلف دیگری روی ندانده و مرد ۲۹ ساله اهل "استراتفورد" در انتاریو برای قرنطینه اجباری به یک هتل اعزام شد. او قرار است در ۱۹ آوریل برای رسیدگی به اتهامش در دادگاه حاضر شود.
در حال حاضر کلیه مسافران بین‌المللی نیاز دارند تا قبل از سوار شدن به پرواز، آزمون منفی کوید-۱۹ را ارائه دهند. دولت انتاریو همچنین مسافران فرودگاه پیرسون را ملزم می‌کند تا پیش و پس از ورود، آزمایش سریع کوید-۱۹ را در فرودگاه انجام دهند.

Date: Friday, February 12, 2021 - 20:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

Website Design

Share this with: ارسال این مطلب به