مسیر دره میدوی و رانندگی در مسیر دروازه ماسکوکا
دو مسیر پائیزی پُر از برگ های رنگی جنگلی در اطراف تورنتو، یکی پیاده و یکی با ماشین که یادتان خواهد ماند
در ادامه معرفی مسیرهای اطراف تورنتو، این هفته به دو مسیر جدید می‌پردازیم که در جنوب انتاریو قرار دارند و فاصله چندانی به تورنتو ندارند. و اما چرا باید به مسیر اول بروید؟ زیرا این دره مسیرهای زیبا و آرامی را در میان دره‌ها و مناطق جنگلی برای دیدن دارد. چرا باید به مسیر دوم بروید؟ زیرا در امتداد این مسیر خوش‌منظره در نزدیکی تورنتو رانندگی خواهید کرد و از دیدن رنگ‌های پاییزی لذت خواهید برد.
MADO Restaurant Cafe, Toronto Canada: Mississaga, YorkDale, DowntownGodwin Chan vote Richmond hill mayor 2022
 
مسیر دره "میدوی"؛ قیمت: رایگان؛ آدرس: ۲۹ دنکستر اونتاریو، شمال غرب شهر لندن انتاریو
مسیر-دره-میدوی-لندن-انتاریو-تورنتو-ایران-استار-زیبا

Shabani-realestate-toronto-canadaVote David West Richmond Hill Mayor
این پیاده‌گردی در جنوب انتاریو از میان دره‌ای سرسبز با راه‌پله‌های جنگلی و مسیرهای پیاده‌روی می‌گذرد. در راه می‌توانید از رنگ‌های متنوع برگ‌ها در زیر پایتان لذت ببرید و در این مکان زیبا مدتها به پیاده‌روی پاییزی خود ادامه دهید. منطقه مهم زیست‌محیطی و میراث طبیعی - جنگلی "دره مدوی" در شمال غربی شهر لندن انتاریو و در فاصله تقریبا ۱۵۰ کیلومتری جنوب غربی تورنتو واقع شده و نزدیک به ۱۱ کیلومتر مسیرهای دیدنی برای شما دارد.
این دره با داشتن نهر، جنگل‌های سرسبز، تالاب و دره، مکان مناسبی برای قدم زدن است، به‌ویژه در فصل پاییز. همچنین تعدادی پله زیبا، و پیاده‌روی روی تخته و پل‌ها نیز در آن هست که به مناطق شیب‌دار یا برکه منتهی می‌شوند. برای این فصل سال، یک تکه کدو تنبل آغشته به ادویه بردارید و بروید برای یک ماجراجویی پاییزی جادویی در مسیرهای این دره.


مسیر "دروازه ماسکوکا"؛ قیمت: رایگان؛ آدرس: شهر گریون‌هرست، انتاریو
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیاChatr best sale discounted plan Toronto
مسیر-رانندگی-گریون-هرست-انتاریو-تورنتو-ایران-استار-زیبا

اگر می‌خواهید با ماشین به منطقه‌ای بروید که غرق در رنگ‌های پاییزی شوید، شهرهای جذابی را ببینید و در عین حال از رانندگی مناطق خوش منظره در نزدیکی تورنتو نیز لذت ببرید، اینجا را حتما ببینید. مسیر ماسکوکا و اطرافش شما را به یک رانندگی ۹۵ کیلومتری در اطراف دریاچه‌های به هم چسبیده و زیبای ماسکوکا که در فاصله ۱۷۵ کیلومتری شمال تورنتوست می‌برد. این مسیر از شهر زیبای "گریون‌هرست" شروع و با آن نیز به پایان می‌رسد بطوریکه بسته به تعداد توقف شما می‌تواند بین یک ساعت و نیم، تا سه ساعت طول بکشد.
برخی از نقاط برجسته این مسیر عبارتند از یک دره مصنوعی به طول بیش از ۱ کیلومتر در جاده "۱۸۸ ماسکوکا"، تماشاخانه "راک‌هاکلبری"، آبشارهای شهر "بَلَ"، و شهرهای عجیب و غریبی مانند "پورت کارلینگ". پیش از سفر نقشه و اطلاعات بیشتری را در مورد مکان‌هایی برای توقف خود بررسی کنید و باید بیافزائیم که یک تور خاص برای فصل پائیز نیز در این مسیر وجود دارد.

بیشتر بخوانید:


اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Friday, October 29, 2021 - 20:45

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

Website DesignCar Home Low rate insurance بیمه

Share this with: ارسال این مطلب به