دفتر سناتور "جوسه فارست - نیسینگ" ۵۶ ساله از منطقه "سادبری" انتاریو امروز اعلام کرد که وی بر اثر پیچیدگی‌های ناشی از کوید-۱۹ درگذشته است
دفتر سناتور "جوسه فارست - نیسینگ" ۵۶ ساله از منطقه "سادبری" انتاریو امروز اعلام کرد که وی بر اثر پیچیدگی‌های ناشی از کوید-۱۹، در سه‌شنبه گذشته، فوت کرده است.
این سناتور که هر دو دوز واکسن خود را نیز زده بود، بیماری پیش‌زمینه‌ای داشت و مبتلا به بیماری خودایمنی بود که کرونا روی ریه‌های او تأثیر گذاشت و جانش را گرفت. دفتر او گفت که وضعیت پزشکی این سناتور وی را در برابر کرونا آسیب‌پذیرتر کرده بود.
MADO Restaurant Cafe, Toronto Canada: Mississaga, YorkDale, DowntownGodwin Chan vote Richmond hill mayor 2022
 
کرونا جان این سناتور کانادایی را گرفت
سناتور جوسه پیش از مرگ در بیمارستان بستری بود و پس از ترخیص از بیمارستان برای کوید-۱۹ درگذشت. وی در اکتبر بعلت کرونا به بیمارستان رفته بود و در ۱۴ نوامبر از بیمارستان مرخص گشته بود. دفتر او گفت که او به مدت ۱۵ سال با یک بیماری خودایمنی که ریه‌هایش را تحت تاثیر قرار داده بود، مبارزه کرده است. "جاستین ترودو"، نخست وزیر کانادا، جوسه را "برای دولت و کانادا یک کارمند فداکار و یک قهرمان برای جوامع اقلیت زبانی" تحسین کرد و "مری سایمون" فرماندار کل کانادا نیز گفت که این سناتور فقید "یک دوست عزیز برای بسیاری از اشخاص و یک همکار وفادار و گرامی بود".
Shabani-realestate-toronto-canadaVote David West Richmond Hill Mayor
از جوسه ‌شوهرش "رابرت" و دو فرزندش "ورونیک" و "فیلیپ" به یادگار مانده است. وی که یک وکیل حرفه‌ای بود، در سال ۲۰۱۸ توسط نخست وزیر جاستین ترودو به سنا راه یافت و از آنجایی که ترودو تشکل لیبرال‌ها را در سنا ملغی کرده، وی در گروه سناتورهای مستقل نشست. او در زمینه‌های گالری هنری سادبری، حفظ و گسترش زبان فرانسوی در سادبری و دانشگاه سادبری فعال بود. دفتر وی که اکنون موقتا توسط شوهرش اداره می‌شود بیانیه‌ای را در مورد لزوم واکسیناسیون کرونا چنین نوشت: "سناتور فرست‌نیسینگ می‌خواهد به همه کانادایی‌ها اهمیت واکسیناسیون را یادآوری کند و همچنان مطمئن است که اگر خودش واکسن‌هایش را نمی‌زد مبارزه او بسیار متفاوت {و بدتر} بود".
"مارک سره"، نماینده مردم "نیکل بلت" گفت که این خبری "دلخراش" است و جوسه در مدت زمانی که مشغول خدمت بوده، همیشه "برای کمک به مردم آماده بوده و چنین افزود: "او فردی بسیار مهربان بود که همیشه لبخند می‌زد. او در سازمان‌های اجتماعی در سراسر شمال انتاریو مشارکت داشت" و سپس از توجه و تعهد او به نگرانی‌ها و حقوق کانادایی‌های فرانسوی‌زبان تمجید کرد. این نماینده دولت فدرال کانادا با اشاره به داده‌های واحد بهداشت عمومی سادبری که می‌گوید کمتر از ۸۳ درصد از ساکنان ۱۲ سال به بالای این منطقه دو دوز واکسن خود را زده‌اند، از اعضای جامعه خواست تا علیه کوید-۱۹ واکسینه شوند.
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیاChatr best sale discounted plan Toronto
هنوز ترودو چیزی درباره جایگزینی وی اعلان نکرده است.

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Saturday, November 20, 2021 - 20:15

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

Website DesignCar Home Low rate insurance بیمه

Share this with: ارسال این مطلب به