داستان فیلم در مورد یک خواننده است به نام موور که کمدین‌ هم می‌باشد ولی در دهه 70 نمی‌تواند کمپانی‌های ضبط و پخش آلبوم‌های موسیقی را بخود جلب کند
 
شهرام بینش
 
ساخته امریکا
بازیگران: ادی مورفی، کودی اسمیت مک فی، وسلی اسنایپ، اسنوپ داگ، کریس راک
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
Nobel Auto
کارگردان: کریک برور
گویا تمامی بازیگران از یاد رفته هالیوودی دریک فیلم جمع شده‌اند که شاید یکی از بهترین کمدی‌های این روزها را بروی پروژه ببرند. ادی مورفی احتیاجی به ثابت کردن تسلط ایفای نقش کمدی را ندارد ولی وسلی اسنایپ که غایب بزرگ این دهه است با این فیلم رجعتی دوباره دارد.
داستان فیلم در مورد یک خواننده است به نام "Moore" که کمدین‌ هم می‌باشد ولی در دهه 70 نمی‌تواند کمپانی‌های ضبط و پخش آلبوم‌های موسیقی را بخود جلب کند. رودی ری مور، کمدین، موسیقیدان، خواننده و بازیگر بود. وی با خلق شخصیت کمدی به نام "دولومیت" در اوایل دهه 1970 مشهور شد و فیلمی با عنوان "دولومیت" ‌نیز در سال 1975 بر مبنای همین تجربه ساخته شد. وی در این فیلم نقش‌آفرینی هم کرد. مور همچنین در نقش دولومیت در فیلم‌های "تورنادوی انسانی" و "بازگشت دولومیت" بازی کرده بود.
ری مور، با تشکیل یک گروه به ظاهر خلاف‌کار و استفاده از نام Dolmite در نقش یک پاانداز (با ظاهر پااندازهای نیویورک در دهه 70 میلادی) ظاهر می‌گردد.
دوستانی که فیلم Jason king را به یاد می‌آورند برایشان این فیلم یک حالت نوستالژیک را می‌دهد و در اذهانشان زنده می‌کند.
اسنوپ داگ، کرس راک، و وسلی‌اسنایپ در نقش‌های خود بسیار جا می‌افتند و خطوط طنز داستان بسیار با نشاط است، البته تا حد زیادی به فرهنگ زبانی سیاهپوستان نیویورک برمی‌گردد.
کریک برور، کارگردان فیلم، نویسنده فیلم " افسانه تارزان" و کارگردان فیلم Footloose ( نسخه بی‌روح و اثر اولیه) است.
از او سریال تلویزیونی Empire را در سال 2015 به خاطر داریم
Date: Wednesday, October 16, 2019 - 20:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

insurance بیمه بیا حکم

Share this with: ارسال این مطلب به