فورد و وزرای او گفتند که شهرداری تورنتو و دیگر شهرداری‌ها باید به کم کردن کسری بودجه انتاریو کمک کنند
ترجمه ایران استار -  شهردار تورنتو، به دلیل سیاست‌های آزاد سازی الکل و کاهش مالیات به نخست وزیر انتاریو اعلام جنگ داده است.  
شهردار، "جان توری"، در سخنرانی روز‌ دوشنبه‌ در "اسکاربرو"‌، فشار بر "داگ ‌فورد"، نخست وزیر محافظه‌کار را افزایش داد تا در مقابل کاهش درآمد شهرداری، هزینه‌های حمل و نقل، بهداشت عمومی و مراقبت از کودکان را جبران کند. او اضافه کرد که با توجه به کاهش مالیات که بدون هیچ‌گونه مشورتی با شهرداری انجام گرفته، ادامه حرکت پیشرو برای این سازمان امکان‌پذیر نخواهد بود. وی افزود که موفقیت ما‌، شغل، کیفیت زندگی و اقتصاد در تورنتو و غیره همه از جمله مواردی هستند که اکنون در معرض خطر قرار گرفته‌اند. توری گفت در روز‌ها و هفته آینده با نمایندگان مجلس، گروه‌های کسب و کار، و حتی به صورت مستقیم با ساکنان محلی بصورت شخصی تماس خواهد گرفت تا دولت استانی را از انجام چنین تغییراتی منصرف گرداند. او افزود: "درب به درب و بخش به بخش، من به دولت و نمایندگان مجلس یادآور خواهم شد که آنها نخواهند توانست با کاهش مالیات سلامت عمومی و مراقبت از کودکان را به خطر بیاندازند". توری برای اولین بار به فورد فشار خواهد آورد تا آبجو و شراب را از خرده‌فروشی‌های شهر جمع کند.
Website Design
با توجه به گزارش رسانه‌ها، آزاد سازی مشروبات الکلی نزدیک به 1 میلیارد دلار برای انتاریو هزینه دارد زیرا با اجرای این طرح قراردادهای موجود با کارخانه‌های تولید این مشروبات باطل می‌گردد. توری در این رابطه به خبرنگاران گفت: "به نظر می‌رسد دولت فورد حاضر است صدها میلیون دلار برای آزادسازی آبجو هزینه کند در حالی که افرادی هستند که برای مراقبت از فرزندان خود نیاز به کمک دارند یا شهری داریم که سیستم حمل و و نقل آن نیاز به بهبود دارد، اما فورد از رسیدگی به آنها سرباز می‌زند".
فورد و وزرای او گفتند که شهرداری تورنتو و دیگر شهرداری‌ها باید به کم کردن کسری بودجه انتاریو کمک کنند و باید هزینه‌های کمتری را برای برای خدمت‌رسانی به مردم پیدا کنند.
 
 
Date: Wednesday, May 8, 2019 - 20:00

درباره نویسنده

دیگر مطالب مرتبط

Website DesignClassico Roma Luxtury

Share this with: ارسال این مطلب به