جلسات تجاری ترودو در هتل بمبئی برگزار شد
ترجمه ایران استار - واقعیت این است که این سفر ترودو با موفقیت‌های زیادی همراه بود ولی این جریان موفق، به واسطه عکس‌های گرفته شده با ‌"جاسپال آوتول" (متهم ترور) تا حد زیادی تحت تاثیر قرار گرفت.
جاسپال در سال 1986 در جریان اقدام به قتل یک وزیر کابینه دولت هند در جریان بازدید از ونکوور دست داشته است در این راستا رسانه‌ها این هفته در جریان سفر ترودو به هند عکس‌های او را که با همسر نخست وزیر ترودو، "سوفی گرگوور ترودو" و وزیر امور زیربنایی "آماریوت سحی" گرفته شده بود منتشر کردند. البته او با جاستین ترودو هم عکس دارد که چندین سال قبل گرفته شده است. ترودو اولین رهبر لیبرالی نیست که با او عکس گرفته؛ "کارلا کلودور" وزیر کابینه لیبرال و معاون وزیر امور خارجه دلتا، بریتیش کلمبیا ، نیز با او عکس گرفته‌اند.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Minister Mary Ng Nowruz Canada, مری نگی نوروز
"اوون مک کالوم" زمانی وزیر مهاجرت بود شاید نمی‌دانست که در یکی از عکس‌هایش در میزگردی برای روزنامه‌نگاران آسیای جنوب شرقی، اتوال در پس زمینه عکسش ایستاده است.
بعلاوه در ابتدای سفر گفته شد که یکی از وزیران کابینه ترودو از گرایشات جدایی‌طلبانه در هندوستان حمایت می‌کند. این سفر با دیدار خانواده ترودو از تاج محل آغاز شد و در آخر با نشست دو جانبه با "نارندرا مودی" نخست وزیر هند پایان یافت. در طی این مدت ترودو و خانواده‌اش مرتبا به سبک بالیوودی لباس بر تن کردند، که این امر نیز به خودی خود در دنیا جنجال‌برانگیز شد.
یکی از مشکلات این مسافرت ارتباط کانادا با ستیزه‌جویان سیک می‌باشد که از سال 1980 در جریان است‌. البته ترودو مانند هارپر، نخست وزیر قبلی کانادا، گفت که قصد ندارد آزادی بیان در کانادا را به خاطر مخالف بودن دولت هند با جدای‌طلبان سیک فدا کند. این گروه مخالف که بیشتر در پاکستان فعالیت می‌کنند به دنبال رفراندوم برای آزادی و استقلال پنجاب در سال 2020 هستند.
لطفا فیلم زیر را نگاه کنید

جلسات تجاری ترودو در هتل بمبئی برگزار شد، جایی که ده سال پیش افراد جهادی پاکستانی به این هتل حمله کردد و 10 ها نفر را کشتند.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Shayda شیدا Film-Movie-Persian-Iranian-Shayda-Canada-AmirEbrahimi-Toronto
روزنامه "تایمز هند"روز شنبه نوشت"کانادا سخت در مقابل تروریسم ایستاده و این موضوع هند را تسکین می‌دهد." ترودو در سخنرانی‌اش در دیدار با وزیر امور خارجه "آماریندر سینک" جدایی ایالت پنجاب از هند را رد کرد.البته در همان روز شورای امنیت سازمان ملل متحد رای داد تا پاکستان در لیست خاکستری تروریسم قرار گیرد که این موضوع یک پیروزی برای دیپلماسی هند ‌به شمار می‌آید.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Leah-Taylor-Roy-MP-Aurora-Oak-ridges-Richmond-Hill-Nowruz

لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Lumiere-Exchange-Nowruz-صرافی-لومیر-هناره
روز بعد ترودو در دیدار با وزیر ارشد پنجاب به او اطمینان داد که کانادا درمورد افراط‌گرایان کاملا جدی است و از خشونت هرگز حمایت نخواهد کرد.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Mjid-Jowhari-MP-RichmondHill-Nowruz

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Wednesday, February 28, 2018 - 19:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

insurance بیمهتعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به