اسقف شهر "سنت کترینز" نزدیک نیاگارا از سارقانی که به کلیسای جامع شهر زده و یک خیمه را دزدیده‌اند خواهش کرد که کار درست را انجام داده و آنچه را که دزدیده‌اند بازپس آورند.
اسقف "جرارد برگی" روز سه‌شنبه در مصاحبه با ایستگاه رادیویی "نوستلک ۶۱۰" خواستار بازگشت سالم خیمه کلیسا و محتوای مقدس آن شد. این خیمه از کف سالن بریده و به بیرون کشیده و سپس از کلیسای جامع سنت کاترین - اسکندریه دزدیده شده است.
Sarafi Arz Taheri Exchange Toronto Canada
Han Dong Toronto Canada MP
 
التماس کشیش: دزدها اموال غارت کرده را پس بیاورند
خیمه یک جعبه قفل شده است که در اکثر کلیساهای مسیحی یافت می‌شود و در آن معمولاً وسایلی مانند میزبان و شراب برکت ذخیره می‌شود. این اسقف گفت: "خیمه را می‌توان جایگزین کرد اما محتویات آن مانند میزبان مقدس برای کلیسا بسیار گرانبها هستند و غیر قابل جایگزینی". اسقف برگی اظهار داشت که وی نگران است که سارقان خیمه فولاد را سرقت کرده‌اند زیرا فکر می‌کردند مواد آن ارزش پولی داشته باشد، و امیدوار است که دزدان پس از آنکه فهمیدند ارزشی ندارد آنرا پس دهند.
روی عکس کلیک کنید تا شماره بگیرد
insurance بیمه Nobel Auto
طبق گزارش آژانس خبری کاتولیک، پدر "دونالد لیزوتی" رئیس کلیسای جامع گفت که او فکر می‌کند سارقین قبل از اینکه دوباره برای سرقت کل خیمه برگردند، روی آن را پوشانده بودند. آنها بعداً برگشتند و در واقع کل خیمه فلزی قدیمی را از زیر بریدند، روی زمین گذاشتند و درهای برنجی آنرا جدا کردند {و سپس آنرا بردند}.
وی افزود هیچ اثر انگشتی در محل حادثه یافت نشده است. اسقف برگی در رادیو گفت که اگر دزدان خیمه را بازپس آورند "هیچ سوالی از آنها پرسیده نخواهد شد".
Date: Wednesday, September 9, 2020 - 21:45

درباره نویسنده

دیگر مطالب مرتبط

Website Design

Share this with: ارسال این مطلب به