دولت انتاریو امروز دوشنبه ۳۱ به عنوان بخشی از سرکوب قاچاق سکس در سراسر استان از دو پروژه جدید رونمایی کرد. اعضای کابینه استانی در یک کنفرانس خبری گفتند که این ابتکارات به روند رو به رشد صنعت تجارت جنسی می‌پردازد و به کودکان می‌آموزد که علائم دام قاچاقچیان را چگونه تشخیص دهند.
 
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
parya chess
انتاریو جلوی قاچاق سکس را می‌گیرد
دولت داگ فورد با حمایت از این برنامه ۳۰۷ میلیون دلاری ضد قاچاق انسان در استان گفت كه آنها هم پروژه "سکوتت را بشکن و قاچاق جنسی را معرفی کن" و هم پروژه "دام چیست" را آغاز می‌كنند.
پروژه "سکوتت را بشکن و قاچاقچی جنسی را معرفی کن"، بیشتر برای بومیان طراحی شده و در آن اطلاعاتی به آنها درباره استثمار جنسی، قاچاق انسان و همچنین نحوه تشخیص آن ارائه داده می‌شود. "جیل دانلوپ"، معاون وزیر امور کودکان و زنان گفت: "این پروژه منبع اطلاعاتی در مورد قاچاق انسان و استثمار جنسی برای جوانان بومی و همچنین رهبران و مراقبان در جوامع بومی خواهد بود تا به آنها در افزایش آگاهی و حمایت شدن کمک کند".
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
ابتکار دوم به نام "دام چیست" برای آگاهی کودکان و نوجوانان دبیرستانی در مورد قاچاق جنسی طراحی شده است. این ابزار آنلاین به جوانان کمک می‌کند هدف قرار گرفتن و جذب شدن توسط یک قاچاقچی جنسی آنلاین را تشخیص داده و بیاموزند که در مقابل آن چگونه باید برخورد کنند. هنگام تعامل با "دام" در این پروژه همراهی یک بزرگسال یا سرپرست کودکان پیش‌بینی شده است. دانلوپ گفت: "این ابزار به جوانان راهی نوآورانه را در نشان دادن نحوه فعالیت قاچاقچیان، ارائه می‌دهد تا بتوانیم جلوی این جنایت را بگیریم".
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
 
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
insurance بیمه
آمار، پلیس و اظهارات متخصصان
بر اساس گزارشی از اداره آمار کانادا، بین سال‌های ۲۰۰۹ و ۲۰۱۸ بیش از دو سوم موارد قاچاق انسان در کانادا در انتاریو به وقوع پیوسته است. در این گزارش همچنین گفته شد که بیش از ۷۰ درصد از قربانیان قاچاق انسان که توسط پلیس شناسایی شده‌اند زیر ۲۵ سال سن داشتند. علاوه بر این، ۲۸ درصد نیز زیر ۱۸ سال بودند.
افسر "کری اشمیت" از پلیس استان انتاریو گفت که پلیس هرروز در تلاش است تا حلقه‌های قاچاق رابطه جنسی را که به گفته آنها می‌تواند هرکسی، به ویژه جوانان به حاشیه رانده شده را هدف قرار دهد، شناسایی و سرکوب کند. وی افزود: "در برخی موارد افراد حتی نمی‌توانند بفهمند که مورد قاچاق قرار گرفته‌اند. ما افرادی را میان مردم و محیط قاچاقچیان گذاشته‌ایم تا در فهماندن، کمک کردن و بیرون آوردن قربانیان از این تجارت تمام سعی خود را بکار ببرند". اشمیت گفت که گفتگوی آزاد و برقراری ارتباط با افراد بسیار مهم است، و برای قربانیان افراد مورد اعتماد مهم هستند، به ویژه در کودکان خردسال، تا بتوانند درست را از نادرست تشخیص دهند و کمک بخواهند.
"جولی نووباور"، مدیر خدمات ضد قاچاق انسان گفت: "درک اینکه قاچاق جنسی چیست و توانایی اینکه شخصی بتواند علائم فریبندگی، اغفال و بهره‌برداری جنسی را بداند و تشخیص دهد، برای کمک به پیشگیری از قاچاق انسان و جنسی امری حیاتی است. قاچاق رابطه جنسی جرمی است که در حال حاضر در کانادا اتفاق می‌افتد، واقعیت این است که این اتفاق در جوامع ما، اغلب برای فرزندان ما و اغلب درست در مقابل ما رخ می‌دهد". به گفته او قاچاق رابطه جنسی، تبعیض‌آمیز نیست و می‌تواند برای هر کسی بدون توجه به سن، فرهنگ، درآمد، جنسیت یا محل زندگی اتفاق بیفتد. وی همچنین گفت: "قاچاق انسان و رابطه جنسی موضوعی پیچیده است که به یک استراتژی طولانی مدت و نه راه‌حل‌های چسب زخمی نیاز دارد".
وی در ادامه افزود: "تعداد قربانیان قاچاق انسان و جنسی همچنان در حال افزایش است و قاچاقچیان همچنان برای جلوگیری از شناسایی شدن از فن‌آوری‌های جدیدی استفاده می‌کنند. مبارزه با این مسئله نیاز به همکاری بین صنایع، بخش‌ها و سطوح دولتی و ادامه‌دار بودن بودجه دارد تا اطمینان حاصل شود که با همین دست‌فرمان می‌توانیم ادامه دهیم".
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Monday, August 31, 2020 - 22:15

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به