بازرسان واحد جرائم پلیس منطقه‌ای یورک در اطراف تورنتو در همکاری با آژانس مرزی کانادا و پلیس ملی ایتالیا توانستند بیش از ۴۰ وسیله نقلیه سرقت شده تورنتویی - کانادایی که تقریبا همگی از بزرگشهر تورنتو دزدیده شده بودند را کشف کنند.
 
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
تعمیرات خانه، آسفالت
چگونگی کشف
این همکاری از آوریل ۲۰۲۰ آغاز شد که در آن آژانس مرزی کانادا به واسطه تحقیقات تقلب مالی با واحد جرائم مالی پلیس منطقه‌ای یورک تماس گرفت تا به موضوع صادرات یک خودرو آئودی "کیو۷" ساخت ۲۰۱۸ که به آن مشکوک شده بود را بررسی نماید. این خودرو موضوع تحقیقات تقلب مالی شرکت بیمه نیز بود. در حین این تحقیقات مأموران متوجه تعداد بیشتری خودرو شدند كه تعداد زیادی از آنها به خارج از كشور منتقل شده بودند. خرید بیشتر این خودروها شک بازرسان را برانگیخته بود، به همین دلیل آنها با مقامات ایتالیایی در دو بندر "سالرنو" و "تاورو"، جایی که خودروها به آنجا فرستاده می‌شدند، تماس گرفتند اما مقصد نهایی این خودروها بنظر لیبی و ترکیه می‌آمد.
 
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
چگونگی ضبط
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
سرانجام روز چهارشنبه ۱۰ ژوئن مأموران بازپرس همراه واحد جرایم مالی با حکم جستجو به دفاتر خدمات سلطنتی "آر ‌اس" در خیابان ۵۳ بیکرزفیلد شهر تورنتو مراجعه کردند و در نتیجه توانستند شواهد بیشتری را به همراه چندین دستگاه اتومبیل دیگر کشف کنند. با تلاش مشترک همه این گروه‌ها حدود ۴۰ وسیله نقلیه را که با کلاهبرداری یا سرقت از منطقه یورک و بزرگشهر تورنتو جمع‌آوری شده بودند، شناسایی شدند که ۳۰ خودرو قبلا به ایتالیا برده شده و در بنادر ایتالیا ضبط شدند و  ۱۰ خودرو دیگر در کانادا ضبط شدند.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
insurance بیمه
پلیس و دفتر بیمه کانادا (ایبک) اعلان کردند که خودروهای ضبط شده در ایتالیا به کانادا برگردانده خواهند شد تا به صاحبان قانونی آنها داده شود. ارزش کل این خودروها در ایتالیا حدود ۱.۵ میلیون دلار و ۱۰ خودرو کشف شده در کانادا بیش از ۳۰۰،۰۰۰ دلار ارزش دارد.
 
با پلیس تماس بگیرید
این تحقیقات ادامه دارد و پلیس از هر کسی که اطلاعاتی در این زمینه دارد خواسته که با شماره‌های زیر تماس بگیرد:
1-866-876-5423, ext. 6612
1-800-222-tips
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Wednesday, June 17, 2020 - 13:30

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به