پلیس کانادا پس از اینکه ظاهراً برای دومین بار در طی یک سال کابل تله‌کابین بریده شده، در حال تحقیق است و می‌گوید احتمالا این کار خرابکاری عمدی بوده است. کابل اصلی این تله‌کابین موسوم "دریا به آسمان" در ساعت ۴ صبح روز دوشنبه قطع شد، در آن زمان هیچ کارمند و یا مسافری سوارش نبوده و این حادثه هیچ گونه مصدومی نداشته است.
در آگوست ۲۰۱۹ نیز تقریباً ۳۰ کابین در "اسکوامیش" در شمال ونکوور پس از قطع عمدی کابل آن روی زمین افتادند. شرکت اداره کننده این تله‌کابین در وب‌سایت خود اعلام کرد که سوار شدن تله‌کابین‌ها تا اطلاع ثانوی تعطیل شده است.
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیاChatr best sale discounted plan Toronto
 
کابل تله‌کابین ونکوور برای دومین بار بریده شد
این جاذبه گردشگری بریتیش کلمبیا پس از خرابکاری اولیه سال پیش که میلیون‌ها دلار خسارت به بار آورد، در ماه فوریه گذشته بازگشایی شده بود. بازسازی آن نیاز به یک کابل اصلی جدید به ضخامت ۵۵ میلی متر و به طول ۴.۴ کیلومتر (۲.۷۳ مایل) و یک سیستم امنیتی جدید داشت. "کربی براون" مدیر کل تله‌کابین گفت: "اتفاقی که هرگز در طول زندگی یکبار رخ نمی‌داد اکنون دوبار بطور پیاپی در دو سال اتفاق افتاده است". وی حادثه دوم را "کار فردی بد ذات که باید به محاکمه سپرده شود" توصیف کرد و افزود که سیستم امنیتی جدید تصاویر یک مظنون را ضبط کرده است. وی گفت این شرکت مصمم است که بار دیگر تله‌کابین را زودتر راه‌اندازی کند. پلیس سلطنتی کانادا در بیانیه‌ای گفت که آنها در حال کار با سایر آژانس‌ها در بررسی این حادثه هستند، و از هر کسی که اطلاعاتی دارد خواست که اعلام کند.
Insurance-best-rate-roya-saegh-CanadaHan Dong Toronto Canada MP
این خط ۳۰ کابین دراد که هر یک از آنها می‌توانند ۸ مسافر را با ۱۰ دقیقه سواری به سمت بالا، ۸۸۵ متر (۲،۹۰۰ فوت) بالاتر از سطح دریا ببرند.
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Monday, September 14, 2020 - 21:15

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

Website DesignOntario COVID-19 Vaccine Farsi

Share this with: ارسال این مطلب به