مرد پیاده زیر گرفته شده جراحات جدی برداشته بود اما با خطر مرگ مواجه نبود و فورا به بیمارستان نزدیک آن محل منتقل شد
امروز چهارشنبه، پلیس منطقه ایرانی‌نشین یورک طی یک ایمیل به دفتر ایران استار می‌گوید که مظنون یک تصادف رانندگی، پس از دو روز با پای خودش به اداره پلیس رفته و خودش را معرفی کرده است.
بازرسان واحد تحقیق درگیری عمده پلیس منطقه‌ای یورک، اتهاماتی را علیه یک راننده مرد جوان ۲۱ ساله ایرانی در ارتباط با زیر گرفتن یک مرد پیاده با خودرو، و سپس متواری شدن از محل تصادف در نیوماركت، عنوان كردند.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Siamak Shabani, Massey Baradaran, real estate Toronto Canada
 
جوان ایرانی که پس از زیر گرفتن مردی متواری شده بود خود را به پلیس معرفی کرد
در ایمیل ارسالی پلیس آمده که روز یکشنبه ۲ مه ۲۰۲۱ و تقریباً در ساعت ۲:۳۵ بعدازظهر، پلیس گزارشی از برخورد تصادفی یک عابر پیاده با یک خودرو در تقاطع خیابان‌های "دیویس درایو" با "ویلستد درایو" در نیومارکت نیومارکت دریافت کرده و به آنجا اعزام شده است. وقتی مأموران به محل حادثه رسیدند، متوجه شدند كه یک مرد ۶۳ ساله توسط یک مزدا ۳ خاکستری تیره چهار درب زیر گرفته شده و این خودرو نیز پس از تصادف، از صحنه گریخته است. قانون می‌گوید که پس از هر تصادف باید هر دو طرف این حادثه در محل بمانند. به گفته شاهدان این وسیله نقلیه پس از حادثه از طریق خیابان "ویلستید درایو" به سمت جنوب فرار کرده بود.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Rahtours-Tour-Niagara-Falls-Light-Festival-رهتورز-تور-آبشار-نیاگارا-فستیوال-نور
مرد پیاده زیر گرفته شده جراحات جدی برداشته بود اما با خطر مرگ مواجه نبود و فورا به بیمارستان نزدیک آن محل منتقل شد. پلیس می‌گوید روز دوشنبه، ۴ ماه مه ۲۰۲۱ و دو روز پس از این تصادف، مظنون خود را به پاسگاه منطقه ۱ پلیس معرفی کرده است. پلیس منطقه یورک می‌خواهد از رسانه‌ها و مردم برای کمک آنها در به اشتراک گذاشتن اطلاعات که منجر به معرفی شدن مظنون شد، تشکر کند.

گزارش منتشر شده پلیس از ماجرا

لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما
حوالی ساعت ۲:۳۵ بعد از ظهر در تاریخ ۲ مه ۲۰۲۱، یک اختلاف لفظی در و اطراف پارکینگ فروشگاه زنجیره‌ای "نو فریللس" در "دیویس درایو" و "ویلستید درایو" واقع در نیومارکت انتاریو رخ داد. در این درگیری یک مرد ۶۳ ساله، یک زن با لباس صورتی و یک مرد دیگر حضور داشتند. گزارش‌های شاهدان حاکی از آن است که این مرد ۶۳ ساله پس از درگیری لفظی شروع به قدم زدن در امتداد خیابان "دیویس درایو" به سمت شرق کرد و با گذشتن از خیابان "ویلستد درایو" مورد برخورد با یک وسیله نقلیه، احتمالاً یک خودرو سدان ۴ درب مزدا ۳، به رنگ خاکستری تیره قرار گرفته است. اعتقاد بر این است که زن با لباس بلند صورتی و مرد ناشناس (در زمان تنظیم گزارش پلیس) پس از مشاجره لفظی با این مرد ۶۳ ساله با خودرو خود به این مرد زده‌اند {او را زیر گرفته‌اند}. پس از این حادثه، این وسیله نقلیه که بعلت تصادف سقف، کاپوت و شیشه جلو آن آسیب دیده بود از طریق خیابان ویلستد به سمت جنوب فرار کرد {متواری شد}. پلیس از هرکسی که عکس یا ویدئو از اختلاف این افراد یا برخورد با ماشین با عابر پیاده دارد، درخواست می‌کند که مدارکش را با استفاده از تماس‌های پایین این صفحه در اختیار این نیرو قرار دهد.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Rahtours-Tour-South-Africa-رهتورز-تور-آفریقا-جنوبی
 

متهم و اتهام‌هایش
طبق این ایمیل متهم این تصادف محمد رضایی، ۲۱ ساله، اهل نیومارکت انتاریوست. وی توسط پلیس متهم به موارد زیر شده، اما پلیس تصویر و یا اطلاعات بیشتری از او را منتشر نکرده است:
  • سهل‌انگاری مجرمانه که باعث آسیب رسیدن جسمی گشته است.
  • حمله با سلاح.
  • حمله تهاجمی.
  • عملیات خطرناک باعث صدمه جسمی.
  • عدم ایستادن در محل پس از حادثه با صدمه جسمی.
 
پلیس از مردم خواسته در صورت داشتن هرگونه اطلاعات در این مورد اطلاعات خود را روی وب سایت زیر آپلود کنند و یا اینکه با شماره‌های زیر تماس بگیرند:
1-866-876-5423, ext. 7704
1-800-222-TIPS
www.1800222tips.com
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا

https://yrp.ca.evidence.com/axon/citizen/public/nofrillsnewmarketftr

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Wednesday, May 5, 2021 - 14:30

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

insurance بیمهتعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به