علاوه بر ماسک زدن، دست شستن و پرهیز از اجتماعات، محدودیت‌هایی که همچنان باقی می‌مانند در زیر آمده است
سرانجام پس از ماه‌ها دستور "ماندن در خانه" انتاریو امروز چهارشنبه دوم ژوئن به پایان رسید؛ اما اکثر قوانین محدودیت‌های کوید-۱۹ همچنان برقرار هستند. این استان می‌گوید بیشتر محدودیت‌های بهداشت عمومی و محیط کاری تا زمانی که رسما وارد اولین مرحله از برنامه بازگشایی خود نشود، پابرجا خواهند بود.
در عین حال و با اجازه یافتن برای رفتن به مکان‌های دیگر اکنون می‌توانید از مسیرهای بهاره نزدیک به تورنتو استفاده کنید که در این مطلب شش مکان جالب را برایتان آورده‌ایم.
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیاChatr best sale discounted plan Toronto
 
دستور "ماندن در خانه" انتاریو امروز پایان یافت؛ محدودیت‌های باقیمانده چیستند؟ آخر هفته کجا بروید؟
علاوه بر ماسک زدن، دست شستن و پرهیز از اجتماعات، محدودیت‌هایی که همچنان باقی می‌مانند شامل محدود کردن اجتماعات خودتان در فضای باز به حداکثر ۵ نفر، اجتماعات داخلی همچنان ممنوع هستند، محدود بودن خُرده‌فروشان ضروری به ۲۵ درصد ظرفیت و خُرده‌فروشان غیر ضروری فقط به تحویل دم درب مغازه و یا تحویل در منازل، محدود بودن اجاره‌های کوتاه مدت به کسانی که نیاز به خانه دارند و محدود بودن پارک‌های انتاریو و کمپ‌های عمومی فقط برای استفاده روزانه.
Insurance-best-rate-roya-saegh-CanadaHan Dong Toronto Canada MP
این استان می‌گوید: "انتاریویی‌ها به هر دلیلی می‌توانند از خانه خارج شوند و در محدوده همین استان به یک اقامتگاه ثانویه بروند با این حال مجاز به میزبانی اعضای یک خانه دیگر در داخل خانه خود نیستند مگر شخصی که تنهای تنها زندگی می‌کند". "کریستین الیوت"، وزیر بهداشت انتاریو در کنفرانس خبری دیروز خود در مورد احتمال بازگشایی استان زودتر از تاریخ پیش‌بینی شده در ۱۴ ژوئن گفت: "در صورتیکه میزان واکسیناسیون ۶۰ درصدی حداقل یک دوزه بزرگسال انجام شده باشد و نیز سایر اقدامات بهداشت عمومی در حد مشخص اعلانی باشد، این امکان وجود دارد".
در همین حال، سه‌شنبه انتاریو ۶۹۹ مورد ابتلای روزانه کرونا را گزارش کرد که کمترین آمار از اکتبر ۲۰۲۰ در موج دوم بوده است. دیروز "فدراسیون تجارت مستقل کانادا" گفت که از استان خواسته تا همه خُرده‌فروشان با حداقل ظرفیت ۲۰ درصد ظرفیت خود بازگشایی شوند، پاسیو‌های رستوران باز گردند و امکان دادن خدمات زیر سقف نیز فراهم آید بطوریکه آرایشگاه‌ها بتوانند با قرار ملاقات قبلی به مشتریان خود سرویس دهند و سالن‌های ورزشی و سایر فعالیت‌های تفریحی نیز به راه بیافتند.
Car Home Low rate insurance بیمه
 
۶ مسیر رایگان و بسیار زیبای پیشنهادی برای پیاده‌روی زیبای بهاره شما

 • Walker Woods And Glen Major Forest
  آدرس Uxbridge در منطقه یورک، وان (شمال تورنتو)
  چرا باید بروید: مملو از مناظر خیره‌کننده و جنگل‌های وسیع، با پیاده‌روی آسان است که فکر می‌کنید در حومه شهرهای انگلیس قدم می‌زنید.
   
 • Forks Of The Credit Provincial Park
  آدرس:  No 17760 McLaren Rd., Caledon
  چرا باید بروید: در امتداد مسیر مشهور بروس قرار دارد، می‌توانید یک آبشار، چمنزارهای وسیع و مسیرهای بیشماری را کشف کنید که از مناظر خیره کننده این پارک هستند. توجه کنید که برخی از پارک‌های این منطقه پولی هستند.
   
 • Lynn Valley Trail
  آدرس: Simcoe
  چرا باید بروید: این مسیر ۱۱ کیلومتری دارای چمنزارهای پُر از گل و یک تونل درختی جادویی است که در بروشورهای مسافرتی انتاریو تبلیغش دیده می‌شود.
   
 • Kissing Bridge Trailway
  آدرس: One Covered Bridge Dr., West Montrose
  چرا باید بروید: این مسیر بلند ۴۵ کیلومتری از کنار یک پل سرپوشیده تاریخی عبور می‌کند که حس یکتایی را به شما خواهد داد.
   
 • Boyne Valley Provincial Park
  آدرس: Boyne Valley Provincial Park, Shelburne
  چرا باید بروید: این پارک تپه‌نوردی، جنگل‌های پُر جنب و جوش و مزارع گسترده دارد و می‌توانید خود را در یک فضای رویایی بیابید. توجه کنید برخی از پارک‌های این منطقه می‌تواند پولی باشد.
   
 • Scarborough Bluffs
  آدرس: One Brimley Rd. S., Scarborough
  چرا باید بروید: هنگام بازدید از این صخره‌های کنار آب که ۱۵ کیلومتر در امتداد خط ساحلی امتداد دارند، احساس خواهید کرد که از این دنیا جدا شده‌اید.
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Wednesday, June 2, 2021 - 08:15

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

Website DesignOntario COVID-19 Vaccine Farsi

Share this with: ارسال این مطلب به