این معلم متهم به چشم‌چرانی و ضبط فیلم در هنگام صحبت با 27 دختر دانش‌آموز 14 تا 18 ساله شده است
یک معلم دبیرستانی که به صورت مخفی از دانش‌آموزان دختر فیلمبرداری می‌کرد توسط دادگاه عالی کانادا به شش ماه حبس در زندان محکوم شده است. "اندرو گودمن" قاضی دیوان عالی‌ دادخواست وکیل مدافع او را برای صدور حكم مشروط رد كرد و گفت كه این درخواست مغایر با منافع عمومی است. گودمن نوشت: "این جرم می‌تواند اعتماد دانش‌آموزان دختر به معلمان را خدشه‌دار کند، حکم زندان برای چنین جرمی ضروری است".
پلیس شهر لندن انتاریو‌، "رایان جارویس"، این معلم را‌ متهم به چشم‌چرانی و ضبط فیلم در هنگام صحبت با 27 دختر دانش‌آموز 14 تا 18 ساله در سال 2010 و 2011 کرده بود.
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Siamak Shabani, Massey Baradaran, real estate Toronto Canada
در نوامبر 2015 قاضی گودمن رفتار این معلم را انحراف اخلاقی در شغل معلمی دانست و گفت که باید حریم خصوصی دانش‌آموزان در مدرسه رعایت شود؛ اگرچه رایان قصد سوء استفاده جنسی نداشته است. دادگاه تجدید نظر با تصمیم گودمن مخالفت کرد، و جارویس را در سال 2017 تبرئه نمود. این در حالی بود که فیلم‌هایی که او از سر و سینه دانش‌آموزان گرفته بود بنظر به قصد استفاده جنسی می‌آمد، از طرف دیگر دادگاه استدلال کرده بود که مدارس حریم خصوصی فردی آنها نیست و یک فضای عمومی است.
دادگاه عالی کانادا اما در ماه فوریه به اتفاق آرا تصریح کرد که یک دانش‌آموز انتظار ندارد که معلم با محوریت بدنش از او به طور مخفی فیلم بگیرد. دادگاه عالی‌، برای اولین بار چشم‌چرانی را جرم تشخیص داد‌ و جارویس را محکوم کرده و پرونده او را برای صدور حکم مجدد به گودمن برگرداند.
‌دادستان از گودمن درخواست محکومیت 12 تا 18 ماهه برای جارویس داشت ولی چون والدین‌، شریک زندگی و دوستان وی‌، جارویس را مودب‌، دلسوز و همیشه آماده کمک به سایر نیازمندان توصیف کردند حکم او را به شش ماه کاهش داد. گودمن در یک هشدار کلی گفت: "دوربین‌ها‌، تلفن‌های همراه و سایر دستگاه‌هایی که قادر به ضبط صدا و تصویر افراد بدون اطلاع و رضایت آنها هستند در همه جا وجود دارد. از نظر من‌، لازم است که مردم بدانند پوشیدن لباس‌های خیلی باز که امکان پوشاندن مناسب اندام‌ها را ندارد فرصتی برای برخی افراد مشکل‌دار ایجاد می‌کند که دست به عکاسی بزنند، همان کاری که جارویس بار‌ها و بار‌ها با حیله انجام داده است".
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
گودمن علاوه بر مدت زمان زندان‌، جارویس را به مدت 12 ماه تحت قرنطینه قرار داده که در این مدت او نمی‌تواند با هیچ یک از قربانیان خود ارتباط برقرار کند.
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
30 Figures Dr. Abbas Milani - Book Iranian
"ام ‌وی" دانش‌آموز 14 ساله‌ای که جارویس از او فیلم‌برداری کرده بود‌ در بیانیه‌ای گفت: "این عمل زشت جارویس تاثیر بلند مدت بدی در ارتباط من با مردان گذاشته است".
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
3D Design Business, 3D product, 3D office, 3D website
جارویس اقدام خود را احمقانه و اشتباه توصیف کرده است؛ او پس از پذیرش سوء رفتارهای حرفه‌ای خود‌، در ماه آوریل از تدریس محروم شد. کمیته انضباطی معلمان انتاریو گفت که وی بطور غیرقانونی از موقعیت اعتماد و اقتدار خود سوء استفاده کرده است. کمیته گفت: "او با استفاده از موقعیتش در دسترسی به دانش‌آموزان دختر جوان  از سر و سینه آنها برای اهداف جنسی فیلم‌هایی ضبط کرده است. رفتار وی سوء استفاده جنسی نام دارد و کاملاً غیرقابل قبول می‌باشد".
 

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Wednesday, September 4, 2019 - 20:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

insurance بیمهWebsite Design

Share this with: ارسال این مطلب به