محققان معتقدند که قربانیان دیگری نیز وجود داشته‌اند
یک متخصص مغز و اعصاب سابق که در بیمارستان "کیت‌چنر"‌، انتاریو کار می‌کرده است‌، به 34 مورد تجاوز جنسی، که همه از بیماران وی بودند متهم شده است. "جفری اسکات اسلوکا"‌، 50 ساله‌، صبح سه شنبه توسط سرویس پلیس منطقه‌ای "واترلو" به دنبال تحقیقات انجام شده در اوایل سال 2018 دستگیر شد. این اتهامات ناشی از اتفاقات افتاده بین ژانویه 2010 تا فوریه 2017 است. به گفته پلیس‌، شاکیان 17 تا 51 ساله و همه زن بودند. اسلوکا روز سه‌شنبه در دادگستری انتاریو حاضر شد.
محل کار اصلی او‌ در بیمارستان "گراند ریور"‌ کیت‌چنر بود ولی او در بیمارستان "سنت مری هم کار می‌کرد. اسلوکا در سپتامبر سال 2017 در میان اتهامات وارده‌ برعلیه وی از نظر کاری در محدودیت قرار گرفت و اوایل سال جاری پس از اعتراف به تجاوز جنسی به چهار بیمار‌، مجوز طبابت خود را از دست داد.همه آن چهار قربانی گفتند تمام لمس کردن‌های او از نظر جنسی بوده و نه برای معاینه بالینی. به وی دستور داده شد تا 64240 دلار برای هزینه‌های درمانی قربانیان و 6000 دلار برای هزینه های دادرسی به کالج پزشکان و جراحان انتاریو بپردازد. او همچنین موافقت كرد كه هرگز به طبابت بر‌نگردد.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
تعمیرات خانه، آسفالت
"مورگانا کلیثورن" دادستان پرونده گفت: "این بیماران توسط دکتر اسلوکا برای اهداف جنسی مورد سوء استفاده و فریب قرار می‌گرفتند. آنها به دنبال گرفتن کمک از وی، آلت دست او می‌شدند".
یکی از بیماران او که یک نوجوان بود به کالج پزشکان و جراحان انتاریو گفته وی دیگر به پزشكان مرد یا مسئولان بهداشت مرد اعتمادی ندارد و روابط شخصی و زندگی روزمره او را تحت تأثیر این موضوع قرار گرفته است او اضافه کرد احساس خوشحالی ساده یک رابطه صمیمی او از بین رفته است.
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Best Persian Iranian Directory

محققان معتقدند که قربانیان دیگری نیز وجود داشته‌اند پلیس از دیگر افراد که در این رابطه اطلاعاتی دارند خواسته با واحد قربانیان ویژه با شماره 9777-570-519 داخلی 8673 یا شماره "کرایم استاپر 8477-222-800-1 تماس حاصل نمایند.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Wednesday, September 25, 2019 - 20:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به