گروهی نیز به این حکم اعتراض کردند و گفتند این حکم بسیار سبک بوده و این پیام را به زورگوها و متجاوزان می‌رساند که در صورت انجام تخلفات اینچنینی حکم سنگینی منتظرشان نخواهد بود
دادگاه روز سه‌شنبه سه نوجوانی را که دو سال قبل در سال 2018 مرتکب چند مورد حمله جنسی در مدرسه "سنت مایکل" شده بودند را به 2 سال آزادی مشروط (‌محکومان در این دوره اگر از خود رفتاری پسندیده نشان دهند و دستورهای دادگاه را اجرا کنند، از آزادی کامل برخوردار خواهند شد) و 30 ساعت کار در مراکز اجتماعی محکوم کرد. 
سه دانش‌آموز سابق مدرسه سنت مایکل در ماه اکتبر در دادگاه به گناه خود اعتراف کردند و گفتند که آنها سه حمله جنسی را در اتاق تعویض لباس با کمک سلاح برنامه‌ریزی کرده بودند. یکی از نوجوانان نیز با فیلمبرداری از تجاوزات جنسی در تلفن خود‌، به اتهام ساختن فیلم‌های پورنوگرافی کودکان‌، مقصر شناخته شد.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
parya chess
پس از صدور حکم دادگاه توسط "برایان ویگانت"،‌ پسران متهم والدین و وکلای خود را در آغوش گرفتند. قاضی در اقدامی غیرمعمول از خواندن تمام تصمیم خود امتناع ورزید و گفت كه سر و صدا در دادگاه زیاد است ولی در حکمش چنین نوشته بود: "اقدام زشت این پسران باید محکوم شود‌ اما بهتر است مجازات آنها‌ به طریق دیگری غیر از حبس انجام شود. این پسران از مدرسه اخراج شده‌اند و برای پیدا کردن مدرسه جدید چالش‌های خود را خواهند داشت، این پسرها کاملاً از ناراحتی و شرم خانواده‌های خود آگاه هستند. خانواده این پسران در صف مقدم برخورد با رسانه‌ها هستند. من فکر می‌کنم به راحتی می‌توان نتیجه گرفت که این جوانان صدای جامعه را با صدای بلند و واضح شنیده‌اند. زورگویی بخشی از فرهنگ ناهنجاری بود که این سه پسر امروز به آن محکوم شده‌اند".
دو پسر 16 سال سن دارند و دیگری 15 ساله است. طبق قانون عدالت کیفری جوانان نام هیچ یک از متهمان یا قربانیان افشا نخواهد شد. دادگاه عمومی 12 تا 15 ماه زندان برای دو نوجوان و 10 تا 12 ماه برای سومین نفر در نظر گرفته بود ولی وکلای نوجوانان 2 سال آزادی مشروط و بدون زندان درخواست کرده بودند‌ و گفتند که موکلان آنها پشیمان و شرمنده هستند.
این حوادث حیرت‌انگیز باعث بحث و گفتگو در سراسر کشور در مورد زورگویی و نحوه رسیدگی به چنین مواردی توسط مدیران مدارس شده است. این نوجوانان در سه مورد مشابه در سال 2018 قربانیان را دوره کرده و با پائین کشیدن شلوار اقدام به وارد کردن دسته جارو به مقعد قربانیان کرده و از این اقدام خود فیلم‌برداری کرده و آن را پخش کرده‌اند. مدیر مدرسه که در آن زمان از حادثه مطلع شده بود با پلیس تماس نگرفت، "گرگ ریوز" مدیر مدرسه و "جفرسون تامپسون" در پی علنی شدن حوادث‌، استعفا دادند.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات

Best Persian Iranian Directory


لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
یکی از قربانیان و والدینش علیه مدرسه شکایت کرده‌اند و ادعا می‌کنند مدیران‌، کارمندان و مربیان فوتبال از فرهنگ زورگویی و حوادث پیش‌آمده آگاه بوده‌اند‌ و به همین دلیل آنها در مجموع 1.65 میلیون دلار غرامت می‌خواهند. گروهی نیز به این حکم اعتراض کردند و گفتند این حکم بسیار سبک بوده و این پیام را به زورگوها و متجاوزان می‌رساند که در صورت انجام تخلفات اینچنینی حکم سنگینی منتظرشان نخواهد بود.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Wednesday, December 25, 2019 - 19:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به