چگونگی مرگ او اعلان نشده است
امور جهانی كانادا تأیید كرده است كه مردی كانادایی كه دو سال پیش یک شبه پول‌دار شده بود در اتیوپی درگذشته است. "سوزونا آصفو" دختر عموی این مرد کانادایی به " سی‌بی‌سی نیوز" گفت: "مایکل گبرو"‌ 41 ساله‌ در کشور زاد‌گاهش به طرز مرموزی درگذشته است".
گبرو در سال 2017 وقتی از کارخانه مونتاژ قطعات به سمت منزل می‌رفت‌ بلیط بخت آزمایشی را چک کرد‌،اول فکر کرد که حدود 14 دلار برنده شده است ولی او در واقع 10.7 میلیون دلار بدست آورده بود‌در آن زمان این مرد ساکن "اسکاربورو"  گفته بود: "من با خودم عهد کرده‌ بودم که اگر در قرعه کشی برنده بشوم به افراد نیازمند کمک خواهم کرد.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
تعمیرات خانه، آسفالت
دختر عموی گبرو گفت: "این دقیقا کاری بود که او انجام داد و دائما بین کانادا و اتیوپی در حال سفر بود به این امید که بتواند با ثروت تازه خود تفاوت را ایجاد کند او فقط می‌خواست برای كشورش کارهای بیشتری انجام دهد ". آصفو گفت: "‌گبرو به تازه‌گی به اتیوپی پرواز کرده بود‌ و به منطقه‌ای رفته بود که در آنجا بزرگ شده بود و در همانجا بود که برایش چنین اتفاقی افتاد".
خانواده‌اش از سفارت کانادا در اتیوپی تقاضای کمک کردند چون معتقد بودند که او کشته شده است. امور جهانی کانادا در بیانیه‌ای  گفت: " ما با خانواده این شهروند کانادایی که در اتیوپی درگذشته است هم دردی می‌کنیم و کلیه خدمات کنسولی را به خانواده او‌ ارائه خواهیم داد". "آنجلا ساوارد" سخنگوی امور جهانی کانادا گفت: "این اداره با استناد به قانون حفظ حریم خصوصی نمی‌تواند اطلاعات بیشتری را ارائه دهد".
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Best Persian Iranian Directory

 
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Wednesday, September 25, 2019 - 20:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به