جولیان فالکنر، وکیل بلر، گفت که اخراج این افسر سابق فقط قسمت کوچکی از ماجراست، او در واقع توسط دولت انتاریو تحقیر شده است
وکیل ‌معاون سابق پلیس استانی انتاریو روز جمعه در یک کنفرانس مطبوعاتی در ساختمان مجلس انتاریو اعلام کرد که در حال شکایت از نخست وزیر این استان، داگ فورد و پرسنل ارشد او‌ به دلیل نقض حقوق اساسی موکلش، "برد بلر"، هستند؛ آنها برای تخریب شخصیتی بلر 15 میلیون دلار غرامت می‌خواهند.
بلر در حال حاضر 5 میلیون دلار به دلیل افترا‌، از فورد شکایت کرده است. نخست وزیر انتاریو علناً بلر را به نقض قانون خدمات پلیس متهم كرده بود،‌ ادعایی كه این افسر پلیس می‌گوید به اعتبار وی آسیب رسانده است. وی همچنین می‌خواهد تحقیقات رسمی درباره انتصابات فاسد انجام شده توسط دولت فورد انجام شود. دولت گفت، بلر اخراج شد زیرا پرونده‌های دادگاه قبلی نشان می‌داد او اسناد داخلی پلیس استان انتاریو را فاش کرده است. بلر روز جمعه گفت که نمی‌داند چرا در ماه مارس پیگیر شکایتش نبوده است. وی گفت: "به خاطر اخراج شدن، همسر و خانواده‌ام‌ کاملاً صدمه دیده‌اند". "جولیان فالکنر"، وکیل بلر، گفت که اخراج این افسر سابق فقط قسمت کوچکی از ماجراست، او در واقع توسط دولت انتاریو تحقیر شده است.
Sarafi Arz Taheri Exchange Toronto Canada
اخراج بلر زمانی رخ داد که او از دادگاه‌ خواست، دادستان استان در مورد استخدام كوتاه مدت دوست داگ فورد "ران تاورنر" که به عنوان رئیس پلیس معرفی شده بود ولی واجد شرایط نبود‌ و بلر نیز متقاضی آن شغل بود. تاورنر سرانجام از این پست انصراف داد و در ماه مارس رئیس پلیس دیگری انتخاب شد.
Date: Wednesday, September 18, 2019 - 20:00

درباره نویسنده

دیگر مطالب مرتبط

Website DesignClassico Roma Luxtury

Share this with: ارسال این مطلب به