پلیس تورنتو امروز یکشنبه ۲۸ ماه جون گفت که آنها یک متخصص مغز و اعصاب را به ۱۴ مورد تجاوز جنسی و یک مورد حمله جنسی با اسلحه متهم کرده‌اند. آخرین اتهامات دکتر "آلن گوردون" این متهم ۷۵ ساله، به سال گذشته برمی‌گردد که در آن وی به ۵ فقره تجاوز جنسی دیگر متهم شده بود.
پلیس می‌گوید این متخصص مغز و اعصاب در ماه دسامبر به جرم تجاوز جنسی به پنج بیمار بین سال‌های ۲۰۰۲ تا ۲۰۱۶، زمانیکه در یک کلینیک درمان درد نزدیک خیابان دانشگاه (یونیورسیتی) و کالج کار می‌کرد، متهم شد. طبق گفته پلیس، سابقه این مرد که پلیس از بردن نام وی خودداری کرده شامل کار در تورنتو از سال ۱۹۹۸ تا ۲۰۱۷ به عنوان متخصص مغز و اعصاب بوده و وی پزشکی را ;از ۱۹۷۵ آغاز کرده است. او همچنین مدیر عصب‌شناسی مرکز مدیریت درد "واسر" در خیابان ۶۰۰ دانشگاه در تورنتو بوده است.

اتهامات قبلی< متخصص مغز و اعصاب تورنتویی به تجاوز و حمله جنسی

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
تعمیرات خانه، آسفالت
در پرونده قبلی، قرار بود وی در ماه فوریه امسال به دادگاه برود، از این جلسه دادگاه گزارشی به رسانه‌ها درز نکرده است. طبق برنامه انتظار می‌رود این مرد در دوم ماه سپتامبر به دادگاه احضار گردد. کالج پزشکان و جراحان، تحقیقات در این زمینه را در سال ۲۰۱۸ آغاز کرده بود که پس از آن گوردون به عضویت خود در این کالج پایان داده و قول داده بود که دیگر عضو این کالج در انتاریو و یا مکان‌های دیگر نشود.
پلیس بر این باور است که ممکن است قربانیان دیگری نیز وجود داشته باشند و به همین علت مردم خواسته تا هر کسی که اطلاعات بیشتری دارد آن را با پلیس در میان بگذارد، به این منظور لطفا با شماره زیر تماس بگیرید:
416-808-5200
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Sunday, June 28, 2020 - 19:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به