اخبار-جهان-شکایت-این-ایرانی‌ها-از-سروصدا-همسایه-1-میلیون-پاوند-هزینه-بجا-گذاشت

مادر این ایرانی پس از شنیدن این حکم گفت که شاید مردم فکر کنند دخترم از این دادگاه 100 هزار پوند گیرش می‌آید اما این چنین نیست

ترجمه ایران استار - سروناز فولادی، بانکدار به خاطر سر و صدای زیاد همسایه بالایی خود یعنی "سارا" و "احمد الکرامی"  به دادگاه شکایت کرد و به دادگاه گفته سه بچه این زوج خانه را با زمین بازی اشتباه گرفته‌اند و با ایجاد سر و صدا گاه و بی‌گاه آرامش را از او سلب کرده‌اند. سروصدای زیاد خانه الکرامی به خاطر کف چوبی خانه‌شان در "کنزینگتون" انگلستان بود. خانم فولادی در محاکمه خاطرنشان کرد آرامش خانه 2.7 میلیون پوندی که او با مادرش، "فرشته سلامت" در آنجا زندگی می‌کند به خاطر سروصدا از بین رفته است. دادگاه بعد از 12 ماه دادرسی حکم داد که شکایت خانم فولادی 39 ساله وارد می‌باشد و الکرامی باید مبلغ 107397 پوند خسارت پرداخت کند، بعلاوه وی باید کف طبقه بالا را موکت کرده و صداگیر نیز نصب کند. این مبلغ شامل هزینه‌های سنگین این دادگاه و نیز هزینه سنگین وکیل فولادی نیز می‌شود.
"نیکلاس پارفیت" وکیل دادگستری گفت: "سروصدای ایجاد شده از طرف الکرامی به اندازه کافی بلند و ناراحت کننده بوده و الکرامی موظف است که کف خانه‌اش را موکت کند. دادگاه "سنت مری ابوت" به قضاوت قاضی "هنری کار" ادعای الکرامی مبنی بر مستقل بودن ملکش (فری هولد) را نپذیرفته و گفته است که الکرامی و نیز کمپانی "داروت" که به این املاک رسیدگی می‌کند می‌بایستی اقدام به کف‌گذاری مجدد و مناسب کنند.
قاضی گفت: "من می‌دانم که این قضیه برای شاکی بسیار مهم است زیرا او برای پیشبرد شکایتش حدود 400 هزار دلار هزینه وکیل کرده  است و لازم به توضیح هم نیست که دخالت در این هزینه‌ها به عهده من نیست". وی اضافه کرده که الکرامی برای جلب رضایت فولادی پیشنهادات منطقی و کافی ارائه نکرده است.
خانم سلامت پس از شنیدن این حکم گفت: "{شاید} مردم فکر کنند که دختر من از این دادگاه 100 هزار پوند گیرش می‌آید ولی واقعیت اینست که او خیلی بیشتر از اینها خرجش شده است". بعلاوه در دادگاه گفته شد که الکرامی پیش از اعلان نهایی حکم دادگاه انگلستان را به قصد کشور مالت ترک کرده است.
 

Author: Iran Star

Category: News

Sub-Category: General

Date: 5 months 1 week ago

For Country: Canada

Happened at: Europe

آگهی
 Website DesignClassico Roma Luxtury

Share this with: ارسال این مطلب به