پلیس شمال ونکوور می‌گوید در جریان این چاقوکشی یک مظنون را بازداشت کرده است
پلیس ونکوور در ساعت ۶ عصر تصدیق کرد که در جریان یک چاقوکشی در کتابخانه‌ای در شمال شهر یک نفر کشته و ۶ نفر با جراحات وارده به بیمارستان منتقل شدند. چگونگی وضعیت این ۶ نفر هنوز اعلان نشده است.
پلیس می‌گوید مظنون این حمله بازداشت شده ولی هنوز نام وی نیز در اختیار مردم قرار نگرفته است. ناحیه شمال ونکوور در توییتی گفت که این کتابخانه برای بقیه روز تعطیل است و از مردم خواست که از تردد در این منطقه خودداری کنند.
Han Dong Toronto Canada MP
IELTS Course Canada کلاس آیلتس مهاجرت کانادا
 
چاقوکشی در کتابخانه ونکوور یک کشته و ۶ زخمی گرفت
پلیس شمال ونکوور می‌گوید که تاکنون برای این چاقوکشی که در داخل و خارج از کتابخانه عمومی جاده "دره لین" اتفاق افتاده یک مظنون را بازداشت کرده است. مقامات گفتند که این اتفاق درست قبل از ساعت ۲ بعدازظهر رخ داده است. پلیس افزوده که نیروهایش را به آدرس ۱۲۷۷ جاده دره لین که بخشی از یک مرکز خرید محلی نیز هست اعزام کرده، به نظر می‌رسد این حادثه تنها یک مظنون داشته و دستگیری او به معنای آنست که دیگر تهدیدی برای مردم وجود ندارد؛ اما افزوده که آنها هنوز به دنبال دیگر قربانیان احتمالی این حادثه هستند. پلیس از شاهدان عینی خواست تا سریع‌تر با شماره تلفن زیر تماس بگیرند:
604-985-1311
"امی رابرتسون" یکی از مسئولان خدمات اورژانس بهداشتی بریتیش کلمبیا گفت که تاکنون ۶ بیمار به بیمارستان منتقل شدند. او افزوده ۱۱ دستگاه آمبولانس و ۲ خودروی ناظر نیز در محل مستقر شده‌اند، اما جزئیاتی از وضعیت بیماران را افشا نکرد.
Condo Toronto Sale Investment Yonge Buy Real Estate Realtor Builder
رادیو اینترنتی صدای ولیعصر - تورنتو
"جاستین پراساد"، که در اتحادیه اعتباری آن سوی خیابان کتابخانه کار می‌کند گفت که دستگیری مظنون توسط پلیس و سپس انتقال او با آمبولانس را دیده و افزود که به نظر می‌رسد مأموران با گلوله‌های پلاستیکی به مظنون شلیک کرده باشند. او ادامه داد که پاسخ پلیس بسیار کوبنده بود، من هرگز این همه پلیس را در یک منطقه ندیده بودم".

قاتل کیست، مقتول کیست، چاقوکشی چگونه انجام شد؟
پلیس بعدازظهر شنبه "یانیک بانداگو" مرد ۲۸ ساله را به قتل درجه دو متهم کرد و تیم تحقیق قتل روز یکشنبه گفت که بانداگو به دلیل جراحات ناشی از این حادثه، خود تحت عمل جراحی قرار گرفته و همچنان در بازداشت پلیس است. یانیک پیش از رفتن به بریتیش کلمبیا ساکن کبک بوده و در آنجا دارای پرونده حمله با اسلحه و نیز درگیری با پلیس است. او تحت مراقبت در کبک و نوااسکوشیا بوده است و پلیس بریتیش کلمبیا می‌گوید در حال بررسی کامل گذشته اوست. طبق گزارشات، چند روز اخیر یانیک با کیسه‌ای از وسایل در محله دیده شده است.

sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
Ontario COVID-19 Vaccine Farsi
در روز حادثه وی با چاقو از بیرون کتابخانه به افراد معمولی یورش برد و سپس به افرادی که در حال خرید حراج کتاب‌ها در کتابخانه بودند، با چاقو حمله کرده و در ابتدا زنی که با فرزندش ایستاده بود را زخمی کرد. این زن که اکنون زنده است با چترش چند ضربه به یانیک زد و به رو به فرزندش فریاد می‌زد: فرار کن. پلیس هنوز نمی‌داند دلیل حمله وی چه بوده است. پلیس اسم زنی که فوت کرده را افشا نکرد اما می‌گوید او حدودا ۲۰ ساله بود.
Date: Saturday, March 27, 2021 - 20:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

insurance بیمه
Website Design

Share this with: ارسال این مطلب به