موثقی به دو فقره عدم رعایت دستورات افسر بهداشت متهم شده است. وی همچنین اکنون به خرید غیرقانونی الکل نیز متهم گشته است
محمد موثقی، ایرانی ساکن ونکوور که متهم به میزبانی پارتی و میهمانی غیرقانونی در پنت هاوس است، امروز به اتهام جدیدی متهم شد. اتهام اولیه وی به راه‌اندازی یک کلوپ موقت شبانه در داخل کاندوی خود در ونکوور در عین شیوع و محدودیت‌های کوید-۱۹ بوده است. اتهامات جدید پیش از حضور وی در دادگاه روز دوشنبه او می‌باشد.
محمد موثقی، ۴۲ ساله ، در تاریخ ۳۱ ژانویه با حکم پلیس ونکوور در سوئیت پنت‌هاوس خود واقع در خیابان "ریچاردز" بازداشت شد. پلیس گفت او در بین بیش از ۷۰ نفر میهمانش پشت یک صندلی پنهان شده بود. هیچ یک از میهمانان او که سپس ۱۷,۰۰۰ دلار جریمه شدند ماسک نداشتند. پلیس می‌گوید هنگام حمله‌اش به این واحد، ۷۸ نفر را به همراه منوها، مشروبات الکلی، پایانه‌های فروش و مقداری وجه نقد پیدا کرده و برای کل این گروه بیش از ۱۷,۰۰۰ دلار جریمه نقدی صادر نموده است. پلیس معتقد است که این مجموعه به عنوان یک کلوپ شبانه فعالیت می‌کرده و حتی یک "شو لانژ" کامل با میله استریپ داشته است.
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Siamak Shabani, Massey Baradaran, real estate Toronto Canada
 
اتهامات جدید پلیس علیه محمد موثقی، ایرانی ونکووری که در کرونا کلوپ شبانه راه انداخته بود
موثقی به دو فقره عدم رعایت دستورات افسر بهداشت متهم شده است. وی همچنین اکنون به خرید غیرقانونی الکل نیز متهم گشته است. وی به شرط عدم برگزاری پارتی و میهمانی یا نگهداری مشروبات الکلی در داخل پنت‌هاوس، آزاد شده است. در اوایل این ماه، "بابی موثقی"، برادر و وکیل وی بیانیه‌ای صادر كرد و گفت كه موكل او حق دفاع از خود در روز دادگاه را دارد.
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
وکیل وی گفت: "او به سادگی از شما می‌خواهد كه به خاطر داشته باشید كه در این برهه از زمان این ادعاها {از جانب پلیس در دادگاه} اثبات نشده است و {وی} مانند هر كسی كه به جرم در كانادا متهم می‌شود، از فرض برائت برخوردار است".
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
30 Figures Dr. Abbas Milani - Book Iranian
موثقی میزبانی از مهمانی را رد کرده و حتی شکایتی را علیه پلیس ونکوور مطرح کرده و ادعا نموده که مأموران در ۲۳ ژانویه درب وی را خراب کرده‌اند. او یک مشاور مالی و سرمایه‌گذاری است که پیشتر پس از دستگیری به اتهام جعل امضای مشتری گواهینامه خود را از دست داد. او این مجموعه پنت‌هاوس را در ماه نوامبر به قیمت تقریبا ۳ میلیون دلار نقدا خریداری کرده و پلیس می‌گوید از آن زمان میزبان مهمانی‌های زیادی در آن بوده است. پلیس می‌گوید دعوت نامه‌های مهمانی از طریق برنامه پیام رمزگذاری شده تلگرام به مهمانان فرستاده می‌شد و برنامه‌ریزی در آن توسط دوست دخترش که بطور مستعار "مادربزرگ" نامیده می‌شد، صورت می‌گرفت. هرگونه اطلاع از این برنامه‌ها را انکار کرده است.

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Sunday, February 21, 2021 - 21:30

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

insurance بیمهWebsite Design

Share this with: ارسال این مطلب به