ایران استار، جایزه بهترین تحریریه و ویراستاری، آزادی بیان، ایده‌پردازی و تصویرپردازی را در بخش روزنامه‌های قومی سرتاسر کانادا از آن خود کرد. طبیعی است که این جایزه به دلیل کار حرفه‌ای  25 همکار و نویسنده این روزنامه بدست آمده است
روز جمعه 15 نوامبر، طی مراسمی با حضور "لیزا مک‌لئود"، وزیر میراث فرهنگی، توریسم و فرهنگ و صنایع انتاریو؛ به همراه "جان توری"، شهردار تورنتو و "توماس ساراس"، ریاست شورای مطبوعات و رسانه‌های قومی کانادا جوایزی به بهترین‌های رسانه‌های قومی کانادا در رشته‌ها و موارد مختلف در محل تالار شورای شهر شهرداری تورنتو اهدا شد.
شورای مطبوعات و رسانه‌های قومی کانادا با نام Nation Ethnic Press  And Media Council Of Canada  که 867 عضو دارد هر ساله به پیشنهاد و سپس انتخاب هیئتی از متخصصین رسانه‌ها جوائزی را به بهترین‌ها در میان همه رسانه‌های عضو و غیر عضو قومی کانادا تخصیص می‌دهد. این شورا در 41 سال گذشته پل ارتباطى میان رسانه‌های قومی با یکدیگر، با رسانه‌های اصلی و بزرگ و نیز با مسئولان دولتى بوده است. هر ساله تعدادی از روزنامه‌نگاران، فعالان اجتماعی و ناشران در زمینه‌های گوناگون مورد بررسی کارشناسانه قرار می‌گیرند؛ امسال در این مراسم به 27 نفر یا رسانه از ملیت‌های گوناگون در 7 طبقه‌بندی لوح تقدیر اهدا شد. برندگان، این لوح‌های ویژه را از دست لیزا مک‌لئو و دستیارش، و توماس ساراس دریافت کردند. در بین برندگان افرادی از کامیونیتی‌های چینی، ترکیه‌ای، پاکستانی، روسی، هندی، ارمنستانی، بنگالی، تامیلی، اتیوپیایی، و سری‌لانکایی در شاخه‌هایی نظیر روزنامه‌نگاری، مجله، روزنامه، رادیو، تلویزیون، رسانه الکترونیکی، وب‌سایت و... دیده می‌شدند.
Sarafi Arz Taheri Exchange Toronto Canada
Han Dong Toronto Canada MP
ایران استار، جایزه بهترین تحریریه و ویراستاری، آزادی بیان، ایده‌پردازی و تصویرپردازی را در بخش روزنامه‌های قومی سرتاسر کانادا از آن خود کرد. طبیعی است که این جایزه به دلیل کار حرفه‌ای  25 همکار و نویسنده این روزنامه بدست آمده است.
لازم به ذکر است از کامیونیتی ایرانی، سیما غفارزاده از ونکور در شاخه ارائه خدمات متمایز به جامعه، و پویان طباطبایی از تورنتو در شاخه رسانه الکترونیکی لوح تقدیر دریافت کردند.
لازم می‌دانیم برای این دستاورد ارزشمند حرفه‌ای از همه همکاران (به ترتیب حروف الفبا) و نویسندگانی که در طی سال 2019 زحمات زیادی را متقبل شدند تشکر کنیم: آرش آبادی، محمد اختری، مهندس کامران انواری، شهرام بینش، پروین ترابی، شاپور تنباکویی، علی جم، مهندس آرش خارابی، دکتر صفر داعی، مهندس پیمان رامندی، محمد رحیمیان، سعید سلطانپور، دکتر رامین سیروسی، دکتر شجاع‌الدین ضیائیان، فضول‌خان طنز‌نویس، دکتر محمدعلی فنی، لیلا کاظم‌زاده‌، هوتن گلسرخی، دکتر حسن گل‌محمدی، امیر مجیدی، شیدا معنوی، پدرام ناظم‌زاده، فرشته نیک‌خواه، بهزاد هاشمی، و نیلوفر عزیز.
روی عکس کلیک کنید تا شماره بگیرد
insurance بیمه Nobel Auto
ایران استار مراتب قدردانی خود از این شورا (به ویژه توماس ساراس) و هیئت داوران، وزیر، شهردار تورنتو، خوانندگان گرامی نشریه و آگهی‌دهندگان و حمایت‌کنندگانش ابراز می‌دارد.
Date: Wednesday, November 27, 2019 - 19:00

درباره نویسنده

دیگر مطالب مرتبط

Canadian Mathematical SocietyWebsite Design

Share this with: ارسال این مطلب به