اخبار-کانادا-شرکت-مخابرات-راجرز-کانادا-به-مشکل-عدم-تماس-برخورد

پلیس به مردم توصیه کرد در صورت بروز هرگونه مشکلی از دیگر روش‌های ارتباطی برای برقراری تماس با 911 استفاده نمایند

شبکه‌های تلفن همراه و بی‌سیم کانادایی با مشکلات عمده‌ای روز یکشنبه‌شان را آغاز کردند؛ بطوریکه با مشکلات پیش آمده بسیاری از تماس‌های تلفنی‌ تحت تاثیر قرار گرفتند.
شرکت "راجرز" روز یکشنبه در وبسایت خود نوشت: "برخی از مشتریان ممکن است به طور متناوب در معرض قطع تماس قرار گرفته باشند و یا به صورت متناوب سرویس موبایل و اینترنت تلفن‌های همراه آنها و یا سرویس تلفن بی‌سیم خانه آنها قطع شده باشد. پیام‌های متنی و اینترنت برقرار بودند اما خدمات صوتی به طور متناوب تحت تاثیر قرار گرفته‌ است". راجرز می‌گوید شبکه عمدتا در روز یکشنبه تعمیر شده است، اما مشکلات ممکن است به صورت محدودی برای مدت کوتاهی ادامه داشته باشد.
"میشل کلی"، سخنگوی راجرز در روز دوشنبه گفت: "سرویس‌های صوتی بعضی از مشتریان با مشکل روبرو شد و تیم‌های متخصص راجرز روی مشکل متمرکز شده و در حال برطرف نمودن کامل مشکل هستند". او از صمیم قلب از مشتریان عذرخواهی کرد.
شرکت "فر‌ی‌دام موبایل"، که متعلق به شرکت "شاو کامیونیکیشن" است نیز اعلان کرد که روز یکشنبه تحت تاثیر وقفه‌ای مشابه با راجرز بوده که هنوز هم هنوز به طور کامل مسئله حل نشده است. یک سخنگوی این شرکت گفت: "روزیکشنبه بعدازظهر، اختلال در شبکه بی‌سیم و کیفیت پایین خدماتی که شامل قطع تماس صوتی بی‌سیم  بوده را شناسایی کرده است". او اضافه کرد که تکنسین‌های این شرکت فعالانه در تلاش هستند تا به طور کامل خدمات صدا را بازگردانند.
پلیس به مردم توصیه کرد از دیگر روش‌های ارتباطی برای برقراری تماس با 911 استفاده نمایند. راجرز به خبرگزاری‌ها گفت دسترسی مشتریان به سرویس 911 از بعد از ظهر یکشنبه برقرار شده است.
شرکت "تِلاس" نیز گفت که برخی از مشتریانش ممکن است با خدمات شبکه‌های دیگر مشکل داشته باشند ولی در خصوص ارتباط بین شبکه‌ای مشکلی برای این شرکت وجود نداشته‌ است. سخنگوی این شرکت افزود که قطع جریان شبکه در حال حاضر برای فر‌ی‌دام‌موبایل، راجرز، "فایدو" و "چتر" (از کمپانی‌های زیر مجموعه راجرز) به وجود آمده ولی تِلاس مشکلی نداشته است.
شرکت "بل" نیز گفت که مشکلات مربوط به شبکه‌های دیگر بوده است و مشتریانش برای ارتباط با سایر شبکه‌ها مشکل داشته‌اند نه در استفاده از شبکه شرکت بل.
 

Author: Iran Star

Category: News

Sub-Category: General

Date: 4 months 4 weeks ago

For Country: Canada

Happened at: Canada

آگهی
 Website DesignClassico Roma Luxtury

Share this with: ارسال این مطلب به