ایران استار: بسیاری از کانادایی‌ها علی رغم همه سختی‌هایی که در سال ۲۰۲۰ داشتند اما بر این باورند در همین سال هم لحظاتی وجود داشته که به آنها افتخار می‌کنند.
 
Han Dong Toronto Canada MP
COVID-19 Business toronto ontario gta
شش اتفاق شاد برای کانادایی‌ها در سال ماتم‌زده ۲۰۲۰
سال ۲۰۲۰ از جهات مختلف و به ویژه گسترش کرونا سالی پرچالش عجیب بود اما حتی در این سال پرچالش هم نقاط عطفی ارزشمند و قابل تجلیلی برای کانادایی‌ها وجود داشته که آن را با رسانه‌ها در میان گذاشته‌اند که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم.
 1. جشن شهروندی کانادا
  ریچل شفت و همسرش دانیل کیرشبام اصالتاً اهل ایالات متحده هستند و در حال حاضر در کبک زندگی می‌کنند. شفت می‌گوید این زوج در پایان ماه سپتامبر رسما شهروند کانادا شدند. شفت گفته است "این یک فرایند بسیار طولانی و دشوار بود که چندین سال به طول انجامید و شامل بسیاری از فرم‌ها ، تست‌ها و مصاحبه‌ای بود که به خوبی پیش نرفت. اما در نهایت ما موفق شدیم و بسیار خوشحالیم که کانادا را خانه صدا می‌کنیم".
  لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
  sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
  Nobel Auto
   
 2. بهبود سلامت جسمی و روانی
  برانا هالیدی کرونا را فرصتی برای ایجاد تغییرات مثبت در زندگی خود دانسته است. وی نوشته است: "من هر روز شروع به تمرین می‌کردم، غذای سالم می‌خوردم و به خودم می‌آموختم که چگونه از بدن خود مراقبت کنم و تا جایی که ممکن است سالم باشم. من امسال خوش شانس بودم که تغییرات را برای زندگی بهتر ایجاد کردم". او همچنین بر روی بهزیستی ذهنی خود متمرکز شد، شغل جدیدی پیدا کرد و امور مالی شخصی خود را به عهده گرفت. وی می‌گوید: "من الان ۳۰ پوند سبک‌ترم و از نظر جسمی و روحی قویتر هستم و بهتر کار می‌کنم که به من امکان می‌دهد بین کار و زندگی شخصی تعادل برقرار کنم".
   
 3. تولد اولین فرزند
  برخی کانادایی‌ها تولد اولین فرزند را بهترین اتفاق زندگی خودشان در سال ۲۰۲۰ می‌دانند. نیک ابل و همسرش جن، همیشه سال ۲۰۲۰ را به عنوان سالی که زوج همیلتون از اولین فرزندشان به نام تیلی استقبال می‌کنند، به یاد می‌آورند. ایبل نوشت: "هر چقدر امسال بد بود، همیشه برای ما ویژه خواهد بود".
   
 4. تولد اولین نوه‌ها
  برخی کانادایی‌ها نیز تولد اولین نوه خودشان را بهترین اتفاق زندگی خودشان در سال ۲۰۲۰ می‌دانند. به دلیل پیوستن نورا رز لزنیاک به خانواده‌اش، فیل ساتیم و همسرش در ایالت كوی، امسال پدربزرگ و مادربزرگ شدن خودشان را جشن گرفت. در همین حال، دارلین لواكک و همسرش جو در ۲۸ نوامبر از نوه سومشان در جورجیا ری استقبال كردند. لواکک نوشت: "او یک زیبایی است"!
   
 5. حیوانات خانگی خانواده پیدا می‌کنند
  تعداد زیادی از کانادایی‌ها پیدا کردن یک حیوان خانگی را بهترین اتفاق زندگی خودشان در سال ۲۰۲۰ می‌دانند از جمله الین گری که گفت چند سال پیش به دنبال توله سگ بود اما موفق نشده بود پیدا کند. اما در ماه مارس ۲۰۲۰ و درست پس از اعلام همه گیری کرونا در کانادا، یکی از مالکان توله سگ‌ی که به خانه نیاز داشت را به او داد. وی گفت: "من عکسی دریافت کردم و پس از یک نگاه پاسخ دادم و گفتم نام او گریس است"! گری گفت که در شهر مونکتون نیوبرانزویک همراه با گریس و سک دیگرش یعنی شارلوت و فرگی زندگی می‌کند.
   
 6. شروع جدید برای زن و شوهر جوان
  برای بعضی از کانادایی‌های جوان هم پیدا کردن زوج زندگی خودشان یک اتفاق خوب در سال ۲۰۲۰ بوده است. کلوئی پاسترناک و آدام تراپید در "تورن هیل" انتاریو با یکدیگر نامزد شدند. پاسترناک نوشت: "سال ۲۰۲۰ برای خانواده‌های ما زمان خوشبختی بیشتر بود". وی نوشت: "نامزد من قصد داشت پدر و مادرمان بخشی از این لحظه خاص باشند و برای همه ما زمان بسیار شگفت‌انگیز و خوشی بود".
Date: Monday, December 28, 2020 - 20:45

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

insurance بیمه Website Design

Share this with: ارسال این مطلب به