اظهار نظر‌ها و پیام‌های‌ بانیستر حاکی از آن بود که زن جوان با او رابطه جنسی برقرار کرده است
یک افسر سابق ارتش کانادا پس از ثابت شدن گناهکار بودنش در دادگاه نظامی "شارلوت تاون" به اتهام اظهار نظر‌های سکسی در مورد یک زن ستوان سوم ارتش، به پرداخت جریمه محکوم شد. "تاد بانیستر " روز سه‌شنبه در دادگاه دوم دادگاه خود مجرم شناخته شد. وی در ابتدا در فوریه 2018 تبرئه شده بود‌، اما در ماه مه 2019 دادگاه تجدید نظر احکام دادگاه قبلی را لغو کرد و دستورات جدیدی را صادر نمود. او در زمانی که، زن ستوان سوم در سن 18 و 19 سالگی بود، در خصوص او اظهار نظرهای جنسی نامناسبی انجام داده بود. اظهار نظر‌ها و پیام‌های‌ بانیستر حاکی از آن بود که زن جوان با او رابطه جنسی برقرار کرده است.
مطابق اسناد دادگاه‌، اظهارات‌ و مدارک ارائه شده، در دادگاه‌ به موجب قانون، جرم جنایی محسوب نمی‌شود‌ اما سؤال این بود كه چگونه باید این موضوع طبق قانون دفاع ملی مورد بررسی قرار گیرد. اسناد می‌گویند اولین پیام در یک دفتر در "شارلوت تاون" و دومین در ایستگاه راه‌آهن مونترال فرستاده شده است.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Bahai-University-vote-research-Canada-تحقیق-علمی-دانشگاهی-بهائیان
"سِمدر جی‌بی‌ام" قاضی دادگاه با شنیدن صحبت‌های وکیل مدافع و دادستان درجه بانیستر را از سروانی به ستوان یکمی کاهش داد و او را 1500 دلار جریمه نقدی کرد. بانیستر در ژانویه سال 2014 به درجه سروانی ارتقاء یافته بود‌ اما او در ماه اوت گذشته از ارتش کانادا خارج شد.
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین دکتر روانشناس مرضیه آهنکوب ونکوور کانادا

 

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Wednesday, January 8, 2020 - 19:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

insurance بیمهتعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به