سخنگوی پلیس تورنتو می‌گوید که گزارش‌هایی در مورد سرقت‌های متوالی در روز کریسمس دریافت کرده و از مردم درخواست ‌کرد اطلاعاتشان را در اختیار پلیس بگذارند
پس از بالا رفتن غیر عادی تعداد سرقت‌ها از چندین بیزینس تورنتویی در روز تعطیل کریسمس، اکنون پلیس می‌گوید در این زمینه به تحقیق می‌پردازد.
برای بیزینس‌ها امسال چالش‌های بسیاری را به همراه داشت، کرونا، بسته شدن‌های متوالی اقتصادی، افزایش اجاره بها، کاهش مشتری، عدم توانایی در ارائه خدمات به مشتریان در داخل بیزینس‌ها و حالا سرقت، وضعیت برخی را بغرنج کرده است.
Han Dong Toronto Canada MP
COVID-19 Business toronto ontario gta
 
پلیس بدنبال سارقان بیزینس‌ها در روز تعطیل کریسمس
برای مثال یک روز قبل از آنکه قهوه‌خانه و بار "تابار اورتی" در قلب شهر کره‌ای‌ها، یک سالگی خود را جشن بگیرد، بیزینسش در روز روشن مورد دستبرد قرار گرفت. او می‌گوید: "درست یک ساعت پس از تعطیل کردن ما در روز کریسمس که تا ساعت ۳ بعدازظهر باز بودیم، آمدند، درست بعد از ساعت ۴ بود، فکر می‌کنم کاملا برنامه‌ریزی شده بود".
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
Nobel Auto
آنطوریکه دوربین‌های مدار بسته نشان می‌دهد، دزد در حالیکه که کاپشن آستین بلند با کلاه پوشیده بود وارد مغازه شد، پول‌های صندوق را برداشت، پاکت پُر از انعام و لپ‌تاپ را نیز با خود برد.
اما این پایان کار نبود. در کمتر از چهار کیلومتر دورتر، یک قهوه‌فروشی لب خیابانی نیز همان روز مورد دستبرد قرار گرفت. "تروی کلی" صاحب این قهوه‌فروشی می‌گوید: "ما متوجه شدیم که درب ورودی شکسته شده، آنها یک جوری توانستند قفل از تو را از بیرون بشکنند و تبلتی را که بعنوان کارتخوان استفاده می‌کردیم را با خود بردند.
باز هم این پایان ماجرا نبود، درست در خیابان نزدیک "دانداس" و "یونیورسیتی"، فروشگاه غذافروشی "فوگو" نیز تقریباً در همان زمان‌ها قفلش شکسته شد. صاحب این مغازه "فوگو فم" می‌گوید: "درب ورودی را شکستند، دستگاه کارتخوان و تبلت سفارش دادن غذا را به سرقت بردند و مغازه را بهم ریختند. با اینهمه مشکلات امسال و در شلوغ‌ترین زمان سال که کلی سفارش برای تحویل دادن داریم به کلی مشکل خوردیم".
 
کمک مردمی
اما گویا روح کریسمس کاملاً از بین نرفته، مردم با ایجاد یک صفحه آنلاین جمع‌آوری کمک‌های مردمی در "گوفاندمی" تاکنون بیش از ۳,۰۰۰ دلار برای حمایت از بیزینس اورتی جمع‌آوری کرده‌اند و او در این زمینه می‌گوید: " آنجا {در بیرون} افراد بد وجود دارند، اما اینجا مردم خوبی هم وجود دارند و صد البته که ما از آنها قدردانی می‌کنیم".
سخنگوی پلیس تورنتو می‌گوید که گزارش‌هایی در مورد سرقت‌های متوالی در روز کریسمس دریافت کرده و هم اکنون سرگرم بررسی آنهاست. پلیس از عموم مردم که ممکن است اطلاعات بیشتری در اینباره داشته باشند درخواست می‌کند که اطلاعاتشان را در اختیار پلیس بگذارند.
Date: Monday, December 28, 2020 - 20:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

insurance بیمه Website Design

Share this with: ارسال این مطلب به