با افزایش جمعیت و پیری، نیاز به خدمات چشم پزشکی افزایش چشمگیری یافته است
به نظر می‌رسد چشم‌پزشکان بیشترین درآمد را در بین پزشکان داشته باشند، آمار وزارت بهداشت نشان می‌دهد در بین ساله‌های 2011 و 2012 و همچنین سال‌های 2017 و 2018 در بین 10 نفر اول با درآمد‌های بالا دو نفر، و در بین 20 نفر، 9 نفر، چشم‌پزشک بوده‌اند. از 194 پزشک موجود در این لیست، 54 نفر چشم‌پزشک هستند که به طور متوسط 9/1 میلیون دلار در سال درآمد دارند. این درآمد نشان‌دهنده درآمد حاصل از مراقبت‌های پزشکان از مریض‌ها در داخل منزل نمی‌شود. پزشکان بسیاری از هزینه‌های خود را به عنوان تجهیز دفتر و تجهیزات در نظر می‌گیرند.  
در این گزارش آمده که چطور پول مالیات دهندگان صرف پاسخگویی به سیستم بهداشتی و دستمزد پزشکان می‌شود. انتاریو در سال حدود 12 میلیارد دلار به پزشکان پرداخت می‌کند که 8 درصد کل بودجه استان است.
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیاChatr best sale discounted plan Toronto
دکتر "شریف ال دفری"، رئیس دانشکده علوم چشم‌پزشکی در دانشگاه تورنتو می‌گوید: "در حدود 400 چشم پزشک در انتاریو وجود دارد و اگر شما 10 نفر اول از نظر حقوقی را حذف کنید خواهید دید که اکثریت چشم‌پزشکان در استان پول زیادی بدست می‌آورند". طبق اطلاعات موسسه اطلاعات بهداشتی کانادا، چشم‌پزشک‌ها در هر سال بیش از هر متخصص‌ دیگری از دولت پول دریافت می‌کنند".
در سال 2016-17،‌ یک چشم‌پزشک متخصص در انتاریو مبلغ 723768 دلار به صورت ناخالص از دولت دریافت کرده است. این به طور متوسط، بیش از 80000 دلار بالاتر از سایر متخصصان رتبه‌بندی شده دیگر مانند جراحان قلب و عروق می‌باشد که مبلغ متوسط دریافتی آنان 639‌432 دلار‌ بوده است. پزشک معمولی انتاریو 344‌531 دلار پرداختی دارد.
 
Insurance-best-rate-roya-saegh-CanadaHan Dong Toronto Canada MP
دکتر "راجر راته"، رئیس انجمن پزشکان چشم و جراحان انتاریو، در بیانیه‌ای که رسانه‌ها فرستاد گفته: "با افزایش جمعیت و پیری، نیاز به خدمات چشم پزشکی افزایش چشمگیری یافته است". در دهه گذشته، جمعیت انتاریو حدود 2 میلیون نفر افزایش داشته و به 14.3 میلیون نفر‌ رسیده است، در حالی که تعداد چشم پزشکان در این استان در طول این مدت از 390 نفر به 437 نفر رسیده،‌ تعداد بیماران در طول دهه گذشته بیش از نیم میلیون نفر افزایش یافته است. در نتیجه، چشم‌پزشکان در انتاریو بیماران بیشتری را نسبت به قبل می‌بینند، و به همین دلیل نیاز به کلینیک‌های بزرگتر، کارکنان بیشتر و ساعت‌های طولانی‌تری برای کار دارند. راته گفت: "چشم‌پزشکی که دفتر جدیدی را باز می‌کند، به راحتی نیم میلیون دلار برای تجهیزات چشم پزشکی استاندارد‌ در دفتر خود هزینه می‌کند. البته این امکان نیز هست که آنها این هزینه‌های تجهیزات را بین چندین چشم پزشک دیگر در یک کلینیک بزرگ تقسیم کنند".
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Wednesday, July 10, 2019 - 20:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

Website DesignOntario COVID-19 Vaccine Farsi

Share this with: ارسال این مطلب به