البته این اولین بار نیست که یک فیل فردی را در پارک زخمی کرده است
ترجمه ایران استار -‌ پلیس می‌گوید یک مربی آموزش حیوانات در پارک "سافاری" ‌مورد حمله یک فیل قرار گرفته و به شدت مجروح شده است. این اتفاق بعدازظهر جمعه در منطقه "همیلتون" در 30 کیلومتری غرب تورنتو روی داده است.
پلیس قبل از ساعت 3:40 دقیقه بعدازظهر در توییتر این اتفاق را اعلام نمود و گفت که مصدوم با هلیکوپتر به بیمارستان منتقل شده است. وزیر کار نیز گفت باید تحقیقات دقیقی در این خصوص صورت گیرد. "جکی پنمن" سخنگوی پلیس، گفت جزئیات مربوط به این حادثه تهیه شده و نتیجه نهایی از طرف وزارت کار و پارک اعلام خواهد شد. او گفت این یک اتفاق معمولی نیست.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
تعمیرات خانه، آسفالت
سخنگوی آمبولانس هوایی مستقر در شهر "لندن" انتاریو گفت که یک مرد 30 ساله که صدمات جدی دیده بود را به بیمارستان منتقل کرده است. "تریش جرس" مدیر پارک نیز قبل از ساعت 4:30 گفت: "مدیرت پارک در حال حاضر می‌تواند تایید کند که یک آموزش‌دهنده فیل و یک فیل در این اتفاق دخیل بوده‌اند و در اثر این اتفاق آموزش‌دهنده آسیب‌دیده به بیمارستان منتقل شده است. وی افزود که در حال حاضر جزئیات بیشتری برای گفتن ندارد و در حال حاضر مشغول جمع‌آوری اطلاعات است.
این پارک با مساحت 750 هکتار و داشتن 16 فیل آفریقایی بزرگترین گله فیل‌های آزاد در زیستگاه آمریکای شمالی را دارا می باشد.گله فیل‌ها در این پارک از جاذبه‌های اصلی آن محسوب می‌شود. حیوانات در پارک سافاری بصورت آزاد در محیط قرار می‌گیرند و بازدیدکنندگان با خودرو (ماشین و اتوبوس) از میان آنها که به بخش‌های مختلفی تقسیم شده‌اند عبور می‌کنند.
البته این اولین بار نیست که یک فیل فردی را در پارک زخمی کرده است. در سال 1989، "اومر نورتون" 21 ساله در پارک کشته شد. نورتون، دانشجوی علوم طبیعی دانشگاه "مک‌مستر"، در تلاش بود تا دعوای دو فیل را متوقف کند. نورتون در حالی که پشت خود را به یکی از فیل‌ها کرده بود تا بتواند افسار او را به قلاب بیاندازد مورد اصابت ضربه فیل قرار گرفته و به زمین افتاده و در همین حال فیل با گذاشتن سرش روی نورتون عملا او را خرد کرده بود. پارک سافاری اعلام کرد تا به حال هرگز فیل‌ها نسبت به افراد آموزش‌دهنده خود رفتار تهاجمی نداشته‌اند.
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Best Persian Iranian Directory

لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
 
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Wednesday, June 26, 2019 - 20:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به