پزشکی قانونی تشخیص داد که مسمومیت حاد با فنتانیل باعث مرگ شارلوت شده و دادستان می‌گوید این پدر و مادر باید با مجازات شدیدی مواجه شوند
دادستان‌های کالیفرنیای شمالی می‌گویند که والدین کودک ۱۵ ماهه که در ماه مه پس از خوردن فنتانیل جان باخت را متهم به قتل وی کرده‌اند.
دادستان عمومی معتقد است که مادر این کودک به مصرف مواد مخدر به ویژه فنتانیل معتاد است.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Siamak Shabani, Massey Baradaran, real estate Toronto Canada
 
والدین کودکی که در اثر مصرف فنتانیل جان خود را از دست داد، به قتل متهم شدند
دادستان‌ها "ایوان فراستیک" ۲۶ ساله پدر و "مدیسون برنارد" ۲۳ ساله مادر "شارلوت" ۱۵ ماهه را به ظلم به کودکان متهم کردند و به این ترتیب گفتند که اقدامات آنها عمدا باعث رنج یک کودک شده و باید مجازات بیشتری دریافت کنند. این زوج که پلیس آن‌ها را دوست پسر و دوست دختر توصیف کرده، در ۹ مه، روز مرگ دخترشان، برای مدت کوتاهی به ظن کودک آزاری دستگیر شدند، اما دو روز بعد آزاد شدند تا تحقیقات بیشتر برای تعیین اینکه آیا فنتانیل نقشی در مرگ این کودک داشته است یا خیر را به سرانجام برسانند. "لین اسلیتر"، وکیل ایوان که یک وکیل عمومی تسخیری از منطقه "سونوما کانتی" است می‌گوید که اخیرا این پرونده را به عهده گرفته و نمی‌تواند در اینباره اظهار نظر کند. هنوز مشخص نیست که وکیل مدیسون کیست.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما
اداره پزشکی قانونی سونوما ماه گذشته تشخیص داد که "مسمومیت حاد با فنتانیل" باعث مرگ شارلوت شده و گزارش کرده که مدیسون پس از مصرف فنتانیل به خواب رفت در حالی که مواد مخدر و لوازم جانبی آن هنوز روی تختی که او با شارلوت در آپارتمانشان داشتند باقی مانده بود. پلیس معتقد است که شارلوت فنتانیل را با لمس و سپس برداشتن و احتمالا قرار دادن دست‌هایش در دهان خورده و آنرا به چشمانش نیز کشیده است.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
شارلوت، تقریبا سه سال پس از مرگ یک کودک دیگر که در منطقه "سانتا روزا" در اثر مصرف مواد مخدر درگذشت، جان داده است. در سپتامبر ۲۰۱۹، فنتانیل عامل مرگ "پاتریک اونیل" ۲۹ ساله و پسر ۱۳ ماهه او، "لیام" در خانه آنها شناخته شد. پلیس در این ارتباط سه نفر را دستگیر کرد و آنها را متهم به تهیه مواد مخدر برای پاتریک کرد. آنها سرانجام در دادگاه فدرال با اتهام‌های کمتری مواجه شدند.

لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
علاوه بر دو مورد فوق مادری پس از مصرف فنتانیل توسط پسر ۲ ساله‌اش در نوامبر ۲۰۲۰ در شهر "برنت‌وود" که به مرگ پسرش انجامید، در دادگاه عالی شهر "کنترا کوستا" به قتل متهم شد. وی در ژوئیه ۲۰۲۱ در حالیکه به اتهام قتل عمد فرزندش اعتراضی نداشت مجرم شناخته و محکوم شد. دادگاه وی را برای ۱۱ سال به زندان فرستاده است.

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
بیشتر بخوانید:


اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Tuesday, August 9, 2022 - 19:15

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

insurance بیمهتعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به