تونی استافیری اکنون برگشته و اینبار مدیرعامل موقت می‌گردد
شرکت "راجرز" بزرگ‌ترین شرکت مخابرات کانادا که در حال خریدن یک شرکت بزرگ مخابراتی دیگر نیز هست، در اواخر روز سه‌شنبه اعلام کرد که "جو ناتال" مدیر عامل این شرکت که متوجه کودتای "تونی استافیری" معاونت مالی شده و او را اخراج کرده بود، اخراج می‌شود و بجایش تونی استافیری برگشته و اینبار مدیرعامل موقت می‌گردد.
هر دو گروه کودتاچی برای حل و فصل حقوقی به دادگاه رفته بودند و حکم دادگاه باعث موفقیت کودتای اول شد و اکنون تصفیه اول نیز آغاز گشت.
MADO Restaurant Cafe, Toronto Canada: Mississaga, YorkDale, DowntownGodwin Chan vote Richmond hill mayor 2022
 
کودتاگری که به واسطه یک کودتا علیه‌اش در شرکت راجرز اخراج شده بود، شرکت را در دست گرفت
ادوارد راجرز، رئیس خانوادگی این شرکت که با عزل هیئت رئیسه‌ای که او را برکنار کرده بود، به دادگاه رفته و علیه شرکت خودش حکم گرفته بود نیز بعنوان رئیس هیئت مدیره جدید به شرکت بازگشت و با این تغییرات توانست کودتای اول را پیروز کند. وی در حکم اخراج ناتال، از وی به خاطر "رهبری و مشارکت‌هایش" تشکر کرد. این در حالی رخ داد که راجرز در حال نهایی کردن خرید ۲۶ بیلیون دلاری شرکت "شاو" یکی از رقیبان عمده ولی کوچک خود است.
Shabani-realestate-toronto-canadaVote David West Richmond Hill Mayor
ادوارد که پسر "تد راجرز" بنیان‌گذار این شرکت است در بیانیه‌ای با اشاره به قرارداد این شرکت گفت: "در حالی که ناتال از شرکت خارج می‌شود ما یک مدیر عامل موقت برای رهبری تیم داریم که به تمرکز بر تجارت، بازگشت به ثبات و به سرانجام رساندن ادغام تحول‌آفرین با شرکت شاو ادامه خواهد داد". این کودتا در کودتا که اغلب در همه شرکت‌ها زیر پوستی رخ می‌دهند، اینبار اما دو هفته پیش توسط "گلوب اند میل" افشا شد که نشان می‌داد چگونه اعضای خانواده راجرز در مقابل و علیه یکدیگر ایستادند.
 
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیاChatr best sale discounted plan Toronto
اختلاف در خانواده راجرز و کودتاها
"ملیندا" خواهر ادوارد راجرز گفت که او به همراه خواهرش "مارتا" و مادرش "لورتا" همگی به اخراج ناتال و آمدن تونی رای منفی دادند اما این کافی نبود. ملیندا در بیانیه‌ای جداگانه گفت: "ناتال یک رهبر در سطح جهانی است و همانطور که همیشه گفته‌ایم، ما معتقدیم که او فرد مناسبی برای رهبری این شرکت به عنوان مدیر اجرایی است. او ادامه داد که این تصمیم "بدون در نظر گرفتن وضعیت شرکت شاو، ابهام زیادی برای شرکت، کارمندان، مشتریان، طرفداران و سهامداران آن ایجاد می‌کند. این به سادگی نمونه دیگری است که در آن ادوارد تمایل خود را برای کنترل بر تمام شرکت نشان داد و آنرا مقدم بر مدیریت خوب اساسی و سرپرستی مسئولانه قرار داد".
ادوارد، پسر تد راجرز موسس شرکت که ریاست هیئت مدیره را نیز داشت، در ماه اکتبر پس از اینکه ناتال متوجه توطئه‌ای ادوارد در اخراجش شد و به هیئت مدیره هشدار داد، توسط هیئت مدیره اخراج شده بود. ادوارد می‌خواست تونی که مدیر ارشد مالی شرکت بود را به مدیریت برساند که ناتال با شکست نقشه کودتا، تونی را اخراج کرده بود. اما ادوارد با کمک بند داخلی و قانونی شرکت که پدرش آنرا قرار داده بود، از طریق ریاست هیئت امنای شرکت که ۹۷ درصد از سهام شرکت را کنترل می‌کند، اقدام کرد تا پنج عضو هیئت مدیره را اخراج و آنها را با گزینه‌های انتخاب شده خود جایگزین کند و خود را نه تنها به هیئت مدیره برگرداند بلکه ریاست آنرا نیز در دست گیرد. وی متعاقباً در ۵ نوامبر به دادگاه رفت تا قانونی بودن هئیت مدیره انتصابی خود را توسط دادگاه بریتیش کلمبیا، جایی که شرکت در آن ثبت شده تایید کند. زمانی که دادگاه به نفع ادوارد رای داد، خانواده از قاضی خواست تا اجرای حکم تا زمان درخواست تجدید نظر خانواده به تعویق بیافتد زیرا آنها می‌ترسیدند که ادوارد با این حکم بسرعت تیم مدیریتی را تغییر دهد. وکلای ادوارد به قاضی اطمینان دادند که او قصدی برای انجام این کار ندارد، بنابراین قاضی این درخواست توقف را رد کرد. بیانیه ۵ نوامبر و پیش از حکم دادگاه ادوارد که قاضی به آن استناد کرده بود می‌گفت که آینده ناتال در شرکت امن است و "ناتال مدیرعامل و مدیر ارتباطات راجرز است و از حمایت هیئت مدیره نیز برخوردار می‌گردد".
اما اکنون ادوارد ناتال را اخراج کرده و به گفته "رابرت گمل" عضو هیئت مدیره جدید، این هیئت مدیره بوده که "جدیت و نیز حسن نیت تمام" تلاش کرده تا ناتال را تا پایان قرارداد الحاق شاو در کار خود نگه دارد اما بیانیه هیئت مدیره در روز سه‌شنبه می‌گوید: "متاسفانه، توافق دوجانبه بین هیئت مدیره و ناتال حاصل نشده است".

بیشتر بخوانید:


اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Wednesday, November 17, 2021 - 08:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

Website DesignCar Home Low rate insurance بیمه

Share this with: ارسال این مطلب به