دعوا‌-در-جشنواره-همجنس‌گرایان-تورنتو-اخبار

یک ویدئو صحنه‌ای را نشان می‌دهد که مردمی که ماسک صورتی پوشیده بودند پرده سیاه رنگی را به دور افراطیون‌ ایجاد کردند‌

ترجمه ایران استار - حامیان جامعه همجنس‌گرایان همیلتون حمله فیزیکی روز شنبه تندرو‌ها به جشنواره همجنس‌گرایان در پارک "گیج" را‌ محکوم کردند.
پلیس در حال بررسی این حادثه‌ است که طی آن چند نفر بطور جزئی زخمی شده‌اند. در این درگیری تا به حال اتهامی به کسی از سوی پلیس وارد نشده است. پلیس مردم را از حرکت جلیقه زردها برحذر داشته پلیس گفته ممکن است آنها در اعتراضات شهرداری‌ها هم دست داشته باشند.
عکاس "گرانت هولت" در ساعت 1:20‌ بعد از ظهر وارد‌ پارک گیج شد او می‌گوید که او حدود دوازده نفر را دیده است که پلاکارد‌هایی که نشان دهنده افراط‌گرایی مذهبی بود به دست داشتند. هولت گفت این گروه خود را به افرادی که در جشنواره بودند نزدیک کردند در همین حال گروه دیگری از مردم بین افراطیون و افراد داخل جشنواره قرار گرفته شروع به سر و صدا کردند.  
یک ویدئو صحنه‌ای را نشان می‌دهد که مردمی که ماسک صورتی پوشیده بودند پرده سیاه رنگی را به دور افراطیون‌ ایجاد کردند‌. پلیس می‌گوید این حادثه در وسط پارک دور از محل جشن‌های اصلی روی داده است. هولت گفت: "این شروع نسبتا آرام و صلح‌آمیز بود ولی دیری نپایید که همه چیز به خشونت تبدیل شد، مردم با هم درگیر شده و به سمت همدیگر مشت و لگد پرتاب می‌کردند و می‌خواستند همدیگر را خفه کنند". هولت گفت من خودم خانم‌های افراط‌گرایی را دیدم که با نفرت به صورت طرف مقابل مشت می‌زدند. البته واقعا سخت است که بگویم دعوا را چه کسی شروع کرد ولی هسته اصلی افراط‌گرایان با پلاکارد، کمتر در این درگیری حضور داشتند و اطرافیان آنها بیشتر درگیر این دعوا بودند.
"کامرون کروتچ"، ‌از پلیس همیلتون گفت که تا قبل از دیدار با هیئت مدیره جشنواره همیلتون‌ نمی‌تواند در مورد این حادثه اظهار نظر کند‌.
 
"متیو گرین"، یکی از مشاوران شورای شهر سابق همیلتون و کاندیدای کنونی حزب "ان‌دی‌پی"، گفت که او شاهد این نزاع‌ در اثر‌ حرکت نادرست راست‌افراطی بوده است. وی افزود: "من واقعا باید از کسانی که با مخفی کردن پوستر‌ها‌ی نفرت‌انگیز این افراد سعی در حفظ آرامش داشتند قدر‌دانی کنم".
"فرانک برگن" معاون پلیس همیلتون به "سی‌بی‌سی نیوز گفت:" هیچ کس هنوز شکایتی را مطرح نکرده است، اما پلیس در حال بررسی موضوع می‌باشد. تا بحال هیچ‌کس در رابطه با دعوای روز شنبه دستگیر نشده است". برگن همچنین گفت که او آگاه است که عکس‌ها و ویدیوهای این نزاع در رسانه‌های اجتماعی به طور گسترده‌ای پخش شده است. پلیس می‌گوید که آنها اعتقاد دارند که اعتراض در پارک گیج با درگیری گروه جلیقه زرد‌ها و معترضان فاشیسم در خارج از محوطه شهرداری در اوایل سال جاری بی‌ارتباط نبوده است. نقش پلیس در این درگیری‌ها بیشتر برقراری نظم بوده و زدوخوردی بین نیروهای پلیس و مردم صورت نگرفته است.   
 

Author: Iran Star

Category: News

Sub-Category: General

Date: 5 months 3 weeks ago

For Country: Canada

Happened at: Canada - GTA

آگهی
 Website DesignClassico Roma Luxtury

Share this with: ارسال این مطلب به