تعدادی بطری از محصولات آرایشی با برچسب "شیرشوی بدن"، "روغن نارگیل خالص" و "پاک کننده جادویی" در چمدان یافت شدند
ترجمه ایران استار - یک زن 43 ساله کانادایی روز پنج‌شنبه پس از ورود به فرودگاه بین‌المللی ملبورن استرالیا از هند دستگیر شد. به همراه او‌ یک مرد پرتغالی 38 ساله نیز دستگیر گردید. به گفته مرزبانان استرالیا، این زوج برای بازرسی چمدان‌ها انتخاب شده بودند معیار این کشور‌ برای انتخاب مسافرین همانند خدمات مرزی کانادا می‌باشد.
تعدادی بطری از محصولات آرایشی با برچسب "شیرشوی بدن"، "روغن نارگیل خالص" و "پاک کننده جادویی" در چمدان یافت شدند و مورد آزمایش قرار گرفتند. نتیجه آزمایشات، وجود "کتامین" و"جی‌اچ‌بی" را نشان می‌داد. پلیس آنها را متهم به واردات 200 میلی‌گرم جی‌اچ‌بی و 800 میلی‌گرم کتامین کرد.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
تعمیرات خانه، آسفالت
جی‌اچ‌بی‌ مخففی برای "گاما هیدروکسی بوتیرات"‌ است که یک ماده سمی و در مقادیر بالا به عنوان یک داروی مخدر به ویژه در "نایت کلاب"ها استفاده می‌شود. کتامین یک داروی بیهوشی پزشکی است ولی به صورت تفریحی در کلوپ‌های شبانه نیز مورد استفاده دارد.
زوج و چمدان آنها به پلیس فدرال استرالیا تحویل داده شدند. آنها حداکثر به 25 سال حبس متهم خواهند شد. اسامی این 2 نفر فاش نشده است.
"پالمر" فرمانده عملیات گفت: "‌ای‌بی‌اف" برای جلوگیری از جرم و جنایت هوشیار است و این هوشیاری در فرودگاه‌ها بیشتر می‌باشد. او اضافه کرد: "مقادیر کم مواد مخدر نیز غیرقانونی است در حال حاضر دو نفر از قاچاقچیان مواد مخدر در دادگاه حضور دارند. به همین دلیل است که ما پروسه غربالگری مرزها را جدی گرفته‌ایم".
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
در ماه گذشته سه کانادایی به جرم ورود مواد مخدر به استرالیا مجرم شناخته شدند. دو زن زیبای کبکی، که پس از ثبت سفر خود با چمدان‌های پر از کوکائین در کشتی لوکس کروز‌ دستگیر شدند: "ایزابل لاگاس" 30 ساله، که یک مدل پورنوگرافی سابق است و "‌ملینا روبرگ" 25 ساله و "آندره تامیین" 65 ساله، در دادگاه سیدنی به اتهام حمل مواد مخدر مجرم شناخته شدند. این بزرگترین میزان کشف مواد مخدر در یک کشتی مسافری در استرالیا بود.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
در ماه اکتبر، سه کانادایی دیگر‌ پس از اینکه بیش از 20 میلیون دلار‌ کوکائین‌ در چمدان‌های آنها کشف شد به زندان محکوم شدند.
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Best Persian Iranian Directory

لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
insurance بیمه
در دادگاه گفته شد‌ که همه آنها با سردبیر موسیقی کانادایی و معاون رسانه‌ای سابق، "یاروسلاو پاستوخوف" در ارتباط‌ بوده‌اند، ‌البته او به نام "‌اسلوا پاستوک" شناخته می‌شود. وی متهم به استفاده از پُست خود در رسانه‌ها برای استخدام نیروهای جوان برای توزیع مواد مخدر شده است.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Wednesday, March 14, 2018 - 20:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به