چگونه مردم را نجات دهیم، زیرا حجم آب بسیار زیاد بود."
ترجمه ایران استار- ساکنان منطقه "چاتام" انتاریو روز شنبه پس از طغیان رودخانه "تامز" در مرکز شهر و مناطق اطراف آن از خانه‌های آب گرفته خود نجات یافتند. البته سازمان آتش نشانی و اورژانس به مردم هشدار داده بودنند که ساکنین خانه‌هایی که در معرض خطر سیل قرار دارند خانه‌های خود را تخلیه کنند. ستاد حوادث غیرمترقبه روز جمعه هشدار داده بود که رودخانه تامز در منطقه چاتام و "تامزویل" در حال گسترش است و باعث سیل و آسیب می‌شود. با تمام هشدارهای داده شده، بعضی از ساکنین در خانه‌های پر از آب خود بیدار شدند. و نیاز به کمک تیم آتش‌نشانی داشتند. "کریس‌کای" معاون رئیس بخش آتش‌نشانی چاتام-کنت گفت:‌" موضوع ما این بود که چگونه مردم را نجات دهیم، زیرا حجم آب بسیار زیاد بود."
تیم آتش‌نشانی موفق شد 7 نفر از ساکنین گرفتار سیل را به همراه حیوانات خانگی‌شان نجات دهد. متاسفانه تعدادی از کسب و کارهایی که در مرکز شهر قرار داشتند و عمدتا در زیرزمین‌ها مستقر بودنند آسیب زیادی دیدند.
Sarafi Arz Taheri Exchange Toronto Canada
با توجه به گزارش محیط زیست کانادا میزان بارش حدود 10 تا 20 میلی متر بود و در صبح روز یکشنبه بارش پایان یافت. اوج طغیان رودخانه بین ساعت 7 تا 9 شب اعلام شده است.
" مایک وودکاک" صاحب کسب و کار "ابسولوت ساند" تقریبا تمام تجهیزات خود را از دست داده است او می‌گفت مشابه این اتفاق در سال 2008 نیز برای من پیش آمد.
تا شب جمعه 70 درصد ساکنان شهر تامزویل تخلیه و در مکان‌های امن پناه داده شدند.
Date: Wednesday, February 28, 2018 - 19:00

به فیس‌بوک اخبار ایرانیان کانادا - ایران استار بپیوندید به اینستاگرام اخبار ایرانیان کانادا - ایران استار بپیوندید به توئیتر اخبار ایرانیان کانادا - ایران استار بپیوندید به تلگرام اخبار ایرانیان کانادا - ایران استار بپیوندید

درباره نویسنده

دیگر مطالب مرتبط

Website DesignClassico Roma Luxtury

Share this with: ارسال این مطلب به