پلیس هشدار داد که این فیلم‌ها مربوط به پورنوگرافی کودکان است و هر کسی با نسخه‌ای از آن دستگیر شود مجازات خواهد شد.
ترجمه ایران‌ استار- پلیس تورنتو شش دانش‌آموز مدرسه خصوصی پسرانه کاتولیک "سنت‌مایکل" را به اتهام تجاوز به عنف متهم کرد این عمل زشت توسط آنها بر روی شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده بود.
"جیمز رامر" معاون رئیس پلیس گفت:"‌که پنج دانش‌آموز در روز دوشنبه خود را معرفی کردند، در حالی که نفر ششم در راه مدرسه دستگیر شد. هر شش پسر نوجوان که هویت آنها تحت قانون جنایی جوانان محفوظ است، با اتهامات متعددی روبرو هستند.
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Siamak Shabani, Massey Baradaran, real estate Toronto Canada
این نوجوانان دستگیر شده که دو نفر 14 ساله و چهار نفر 15 ساله هستند با اتهامات مختلفی مانند تجاوز جنسی و حمل اسلحه روبرو هستند. آنها روز دوشنبه بعد‌از‌ظهر در دادگاه جوانان حاضر شدند و بعد‌ به قید وثیقه5000 تا 7000 دلاری آزاد گشتند. جلسه بعدی دادگاه آنها روز 19 دسامبر خواهند بود.
دانش‌آموزان مجاز به ارتباط با مربیان خود نیستند و نمی‌توانند به محدوده 200 متری از محل قربانیان بروند. آنها فقط می‌توانند در رسانه‌های اجتماعی تحت نظارت والدین خود فعالیت کنند.
"دومینیک سینوپولی" بازرس واحد جنایی پلیس تورنتو‌، به خبرنگاران گفت:" پلیس اکنون به دو مورد اتهام تجاوز جنسی و دو اتهام حمله اشاره می‌کند، اگر چه هنوز معلوم نیست که این حوادث با هم مرتبط هستند یا خیر.
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
سینوپولی گفت :" پلیس به دنبال قربانیان بیشتر است و نگران است که هنوز ویدئو‌های بیشتری از آنها در رسانه‌های احتماعی وجود داشته باشد.‌ او اضافه کرد مشکلات ناخواسته برای قربانیان بسیار مضر و زیان‌آور است".
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
30 Figures Dr. Abbas Milani - Book Iranian
پلیس هشدار داد که این فیلم‌ها مربوط به پورنوگرافی کودکان است و هر کسی با نسخه‌ای از آن دستگیر شود مجازات خواهد شد.
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
3D Design Business, 3D product, 3D office, 3D website
مطبوعات کانادا که با منابع پلیس صحبت کردند تأیید کردند که‌ دوشنبه گروهی از دانش‌آموزان تیم فوتبال دانش‌آموز دیگری را در یک اتاق حبس کرده بودند و با دسته جارو او را مورد اذیت و آزار جنسی قرار داده‌اند.
سینوپولی روز دوشنبه گفت که حال قربانی تجاوز جنسی‌، خوب است و کمک‌هایی را که نیاز داشته دریافت کرده است.
سینوپولی اذعان کرد که تنش در مدرسه به دلیل وقایع اخیر بالا می‌باشد. مدیر سنت مایکل روز دوشنبه به دلیل تهدیدات امنیتی در مدرسه نتوانست در کنفرانس خبری شرکت کند.
پلیس گفت که آنها نیز گزارش‌های غیر قابل اعتمادی از تهدید دانشجویان سنت مایکل در رسانه‌های اجتماعی و در سطح عمومی دریافت کرده‌اند.
سینوپولی گفت: "ما تأیید می‌کنیم که نظارت بر رسانه‌های اجتماعی را بر عهده داریم و درمورد گزارش‌های تجاوز، انتقام، خشونت یا تهدید خشونت، به شدت برخورد خواهیم کرد."
"جرج ریوز" سرپرست مدرسه‌ ویدیوی تجاوز جنسی را وحشتناک توصیف کرد و گفت:" که او این موضوع را بلافاصله به پلیس گزارش نداده‌ زیرا قربانی هنوز با خانواده‌اش درباره این حادثه صحبت نکرده است".
 
 

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Wednesday, November 21, 2018 - 19:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

insurance بیمهWebsite Design

Share this with: ارسال این مطلب به