در حالی که ممکن است به نظر برسد میپل لیفز اسپرت در تلاش است تا جلوی فروش مجدد بلیط‌ها را بگیرد ولی صورتحساب‌های ماه فوریه به صورتی‌است که نمایندگان فروش بلیط را ترغیب می‌کند تا به گروهی بپیوندند که بلیط‌ها را مجددا به قیمت‌‌های بالاتری می‌فروشند.
ترجمه ایران استار - شما به عنوان یک طرفدار ورزشی در تورنتو برای دیدن مسابقه نهایی تیم‌های "میپل لیف" و "رپتر" همیشه به دنبال بلیط ارزان و مقرون به صرفه می‌گردید. در این حال با توجه به تحقیقات به عمل آمده توسط رسانه‌ها، صاحبان تیم‌ها در حال تلاش برای به دست آوردن سود بیشتر از طریق ایجاد بازار سیاه و فروش بلیط به قیمت‌های بسیار بالا هستند.
"میپل لیفز اسپرت" صدها نفر از خریداران بلیط هاکی و بسکتبال را می‌شناسد که بعد از خرید بلیط با ایجاد بازار سیاه اقدام به فروش مجدد آن می‌کنند. این افراد به جای کنسل کردن بلیط خود آن را حداقل با 30 درصد قیمت اضافه آن را به فروش می‌رسانند. در واقع میپل لیفز اسپرت افراد را تشویق می‌کند که از اینگونه افراد خرید کنند.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
تعمیرات خانه، آسفالت
از نظر "ایان تولوچ" ابرقهرمان 25  ساله میپل لیفز‌ که مجری پادکست" لیفز گیکس" می‌باشد، این کار دهن‌کجی به طرفداران تیم است.
تولوچ گفت: "من درک می‌کنم که این کسب و کار آنهاست و آنها می‌خواهند تا جایی که می‌توانند پول در بیاورند ولی این کار اجحاف در حق کسانی است که می‌خواهند به هر قیمتی مسابقه را تماشا کنند".
استراتژی جدید لیفز و رپتر بخشی از روند جهانی تیم‌های حرفه‌ای ورزشی است که در جستجوی راه‌هایی برای ورود به بازار چند میلیاردی جهانی فروش مجدد بلیط‌ها از طریق سایت‌های "استاب هاب"،"وایوید سیت" و سیت گیک" می‌باشند.
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
میپل لیفز اسپرت ماه گذشته بدون اخطار قبلی‌ از کسانی که صندلی‌های خود را به صورت فصلی رزرو می‌کنند خواست تا برای تمدید جایگاه خود در سال 2018-2019 ،30  درصد اضافه پرداخت کنند. برای مثال طرفداران معمولی برای گرفتن یک جفت صندلی "گلدن" به منظور دیدن 42 مسابقه خانگی سالیانه باید 21556 دلار پرداخت ‌کنند و این صندلی‌ها در بازار آزاد به رقم 28454 دلار به فروش می‌رسد.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
"راس بلک‌لاک" یک فروشنده بلیط گفت: این یک شوک برای خریداران بلیط است. همانند سایر کارگزاران، او حدود 35 سال است که به فروش بلیط می‌پردازد، او می‌گوید که تاکنون لیفز هرگز در کسب و کار خود با مسائل قانون انتاریو‌ مشکلی نداشته است.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
insurance بیمه
در حالی که ممکن است به نظر برسد میپل لیفز اسپرت در تلاش است تا جلوی فروش مجدد بلیط‌ها را بگیرد ولی صورتحساب‌های ماه فوریه به صورتی‌است که نمایندگان فروش بلیط را ترغیب می‌کند تا به گروهی بپیوندند که بلیط‌ها را مجددا به قیمت‌‌های بالاتری می‌فروشند.
میپل لیفز اسپرت اعلام نکرده چه سهمی از بلیط‌های دوباره فروخته شده را برای خود در نظر گرفته است.
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Best Persian Iranian Directory

 
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Wednesday, April 18, 2018 - 20:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به