شهرداری به طور دوره‌ای لیست‌های روی ایربی‌اندبی را بررسی می‌کند تا به اصطلاح "هتل‌های ارواح" را کاهش دهد
ملا لغتی شدن شهرداری تورنتو و دبه کردن این شهر روی اشتباهات بسیار جزئی اداری در همین چند هفته اخیر باعث شد تا ۳۰۰ فرد و در مجموع ۷۰۰ ملک در شهر که روی "ایربی‌اندبی" اتاق و یا خانه اجاره می‌دادند، حذف و هزاران هزار دلار ضرر کنند.
شهرداری به طور دوره‌ای لیست‌های روی ایربی‌اندبی را بررسی می‌کند تا به اصطلاح "هتل‌های ارواح" را کاهش دهد تا املاک غیرقانونی بدون مالک یا پروفایل‌های جعلی را حذف کند که این روند باعث از دست رفتن هزاران ملک "سالم" نیز شده است.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
تعمیرات خانه، آسفالت
 
فشارهای شهرداری تورنتو و نیز ملا لغت بازی، باعث حذف ۱۲,۰۰۰ آپارتمان از ایربی‌اندبی شد
اما آخرین پاکسازی شهرداری باعث شد که برخی از صاحب‌خانه‌های قانونی مانند "جنیفر ترانت" و "دانیل کاپلان" که بازنشسته و عمدتا در مسافرت هستند نیز از روی ایربی‌اندبی حذف شوند. جنیفر ناامیدانه در مورد این حسابرسی گفت: "بدون هیچ‌گونه خبر دادنی ما را حذف کردند، و ما تا زمانی که بی‌گناهی خود را ثابت نکنیم مجرم تلقی می‌کنند". او سال‌هاست که در این پلتفرم کار می‌کند و می‌افزاید: "تفاوت‌هایی کوچک بین پروفایل من و پلتفرم و اسناد شهرداری منجر به حذف من از فهرست و لغو رزروهایم شده که ضرر ۱۱,۰۰۰ دلاری برایم داشته است".
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
شهرداری گفته است، در صورتی که اطلاعات ثبت شده در ایربی‌اند‌بی با اطلاعاتش دقیقا تطابق نداشته باشد، ممکن است منجر به علامت‌گذاری و سپس حذف گردد. برای مثال و در مورد جنیفر، پس از پیگری‌های وی، به او گفته شده که به جای املای کامل کلمه «Avenue» باید در جای دیگری از مخفف آن یعنی «Ave» استفاده می‌کرده است. در مورد فرد دیگری، شماره پلاک بجای «۲» در شهرداری «۰۲» ثبت شده و به همین دلیل آن ملک نیز حذف شده است.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
در ماه دسامبر، شهرداری تورنتو به کاربران ایربی‌اند‌بی هشدار داد که برای محافظت از تعداد املاک اجاره‌ای در شهر که منجر به افزایش بی‌سابقه اجاره‌ها شده، ثبت‌نام‌های املاک را بررسی می‌کند تا مطمئن شود که نام‌ها و آدرس‌ها دقیقا مطابق با اطلاعات ارائه‌شده توسط وب‌سایت اجاره اشتراکی ایربی‌اندبی است. "ناتان روتمن" سرپرست منطقه‌ای شرکت ایربی‌اندبی در شمال شرق ایالات متحده و کانادا در اینباره گفت: "شهرداری تورنتو بر علیه صاحب‌خانه‌های قانونی و دارای مجوز، برای مسائلی ریزی چون مغایرتی جزئی در نام و آدرس، ملا لغت بازی در می‌آورد و بطور یک طرفه لیست‌ها را حذف و جریمه‌های ناعادلانه‌ای را اعمال می‌کند".
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
insurance بیمه
 
شهرداری تورنتو چه استدلال می‌کند
شهرداری تورنتو پس از دفاع از عملکرد خود برای تثبیت بازار، حذف لیست‌های دروغین و جلوگیری از بالا رفتن اجاره بها در شهر می‌گوید: "قبل از اینکه ما پاکسازی خود را داشته باشیم، ۱۶,۰۰۰ آپارتمان در ایربی‌اندبی وجود داشت؛ اکنون این لیست به ۴,۰۰۰ آپارتمان رسیده که نشان می‌دهد ۱۲,۰۰۰ آپارتمان حذف شده‌اند. نگرانی بزرگ من این است که آنها کجا هستند و چگونه قوانین شهر را دور می‌زنند؟".
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Best Persian Iranian Directory

"توربن ویدیتز" از گروه حمایتی "فیر بی‌اندبی" می‌گوید: "همه می‌دانند که یافتن واحدهای مسکونی در دسترس (خالی) و با قیمت مناسب در شهر تورنتو بسیار دشوار است، اما شهرداری می‌خواهد که واحدهای مسکونی را به روش خودش کنترل کند".

بیشتر بخوانید:

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Thursday, March 16, 2023 - 07:45

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به