با رسیدن فصل زمستان و بارش برف در انتاریو، پلیس استانی انتاریو به مردم یادآوری می‌کند که قبل از رانندگی باید برف‌های روی ماشین خود را پاک کنند
با رسیدن فصل زمستان و بارش برف در انتاریو، پلیس استانی انتاریو به مردم یادآوری می‌کند که قبل از رانندگی باید برف‌های روی ماشین خود را پاک کنند.
از سوی دیگر در همین فصل رانندگان زیادی در حال رانندگی در حال خوردن و آشامیدن {به خصوص قهوه} و و کار با تلفن همراه دیده می‌شوند. پلیس می‌گوید این حرکات در حین رانندگی جرم است و جریمه سنگین بدنبال دارد.
MADO Restaurant Cafe, Toronto Canada: Mississaga, YorkDale, DowntownGodwin Chan vote Richmond hill mayor 2022
 
هشدار پلیس انتاریو: برف روی خودرو خود را پاک نکنید، پشت فرمان غذا میل کنید، با تلفن همراه صحبت یا تکست کنید جریمه هنگفت می‌شوید
در حالیکه همه ما می‌دانیم در طول سال اگر پشت فرمان غذا بخوریم یا تلفن همراه در دست داشته باشیم می‌توانیم تا صدها دلار جریمه شویم؛ اکنون پلیس یادآوری می‌کند که باید به این جمع، پاک کردن برف از روی خود رو را نیز افزود. مهمترین تاکید پلیس به کسانی‌ست که حتی برف را از روی شیشه جلو خودرو خود نیز پاک نمی‌کنند. بر اساس توییتی از ناحیه غربی پلیس انتاریو، اگر روی شیشه جلوی خودروی شما برف باشد شوید، طبق قانون ترافیک بزرگراه‌ها جریمه ۱۱۰ دلاری منتظر شماست.
Shabani-realestate-toronto-canadaVote David West Richmond Hill Mayor
این توئیت می‌گوید: "لطفاً به یاد داشته باشید که پنجره‌ها و چراغ‌ها را نیز باید از برف پاک کنید و با خودروی جلوی خود فاصله زیادتری در زمان توقف بگیرید. اگرچه هنوز در این فصل کسی بابت این موضوع جریمه نشده اما به رانندگان یادآوری می‌شود که جریمه تعیین شده برای پاک نکردن برف طبق قانون ۱۱۰ دلار است". این اعلان هم در هفته گذشته در سراسر انتاریو و هم امروز در ناحیه بزرگشهر تورنتو که اخیرا شاهد حدود ۱۰ سانتی‌متر برف بوده، برای مردم منتشر شده است.
پلیس انتاریو به این اعلان عکس یک راننده را نیز ضمیمه کرده که نشان می‌دهد شیشه عقب خودرو وی صبح در ساعت ۹:۲۲ صبح و در حال حرکت با برف پوشیده شده بود. به گفته پلیس، راننده شانس آورد که جریمه‌ای دریافت نکرد اگرچه به وی تذکر جدی داده شد. پلیس نوشته: "هنوز کسی جریمه نشده اما ما با تاکید یادآوری می‌کنیم که جریمه تعیین شده پاک نکردن برف ۱۱۰ دلار است". اکنون برف تقریبا کلیه نواحی انتاریو را سفید کرده و با ادامه بارش برف در این هفته ممکن است وقت آن رسیده باشد که برف‌روب روی ماشین خود را از کمد بیرون آورید و داخل ماشین بگذارید و حتما پیش از حرکت برف‌های روی خودرو خود را پاک کنید!
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیاChatr best sale discounted plan Toronto
پیش‌بینی‌ها نشان از بارش تا حدود ۲۰ سانتی‌متر برف در منطقه دارند و برخی از مناطق مانند "پری ساند"، "نورث بی"، شرق "الکوئین" و "تیمینز" احتمالا شاهد ۳۰ سانتی‌متر برف خواهند بود.

بیشتر بخوانید:


اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Monday, November 29, 2021 - 08:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

Website DesignCar Home Low rate insurance بیمه

Share this with: ارسال این مطلب به