ناتان گراهام ۲۶ ساله، بین سپتامبر ۲۰۲۱ تا اکتبر ۲۰۲۱ در نورت یورک کار به دانش‌آموزان کلاس ششم و هفتم، زبان فرانسه درس می‌داده است
پلیس تورنتو می‌گوید: یک معلم مدرسه راهنمایی به اتهام چندین تجاوز جنسی به چندین دانش‌آموز در نورت یورک دستگیر شده است.
نورت یورک در شمال تورنتو قرار دارد و این معلم پیش از کار در نورت یورک در اسکاربورو در شرق تورنتو معلم بوده است.
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Siamak Shabani, Massey Baradaran, real estate Toronto Canada
 
یک معلم به اتهام تجاوز جنسی به چندین دانش‌آموز در منطقه ایرانی‌نشین نورت یورک دستگیر شد
به گفته پلیس، "ناتان گراهام" ۲۶ ساله، بین سپتامبر ۲۰۲۱ تا اکتبر ۲۰۲۱ در آکادمی سلامت و تندرستی "دانیوو" واقع در پلاک ۲۰ خیابان "اور مید" در نورت یورک کار به دانش‌آموزان کلاس ششم و هفتم، زبان فرانسه درس می‌داده است. پلیس چنین ادعا کرده: "این مرد چندین‌بار به چندین دانش‌آموز تجاوز کرده" و سپس وی را به چهار مورد مداخله جنسی و چهار مورد تجاوز جنسی متهم کرده است. پلیس می‌گوید: "افسران متخصص مرکز حمایت از کودکان و نوجوانان تحقیقات خود را در اکتبر سال گذشته آغاز کردند و نهایتا  گراهام در ۱۲ ژانویه دستگیر شد". مدرسه نامه‌هایی را برای والدین دانش‌آموزان برای توضیح این موضوع ارسال کرده است.
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
"دیوید ارلیچ"، مدیر آکادمی سلامت و تندرستی دانیوو نیز، روز دوشنبه نامه‌ای برای والدین فرستاد تا آنها را در مورد این اتهامات آگاه کند. وی نوشته: "پس از اطلاع از این اتهامات، آقای گراهام بلافاصله کارش فقط محدود به کار از خانه شده و وی به مدرسه بازنخواهد گشت". ارلیچ افزود که این مدرسه با پلیس در حال همکاری است. قابل یادآوری‌ست که این اتهامات کیفری به منزله قطعیت مجرم بودن وی نیست و تا زمانی که مجرمیت ناتان گراهام در دادگاه ثابت نشود، وی بی‌گناه به شمار می‌رود، اما ما نیز نمی‌توانیم و نباید، این اتهامات را ساده بگیریم".
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
30 Figures Dr. Abbas Milani - Book Iranian
به گفته پلیس، هیئت مدرسه ناحیه تورنتو همچنین گفته که نامه‌ای جداگانه به والدین مدرسه دولتی "الکساندر استرلینگ" در "اسکاربرو" در شرق تورنتو، جایی که گراهام قبلا به مدت سه سال در آنجا کار کرده نیز ارسال کرده است. هیئت مدیره مدارس می‌گوید مددکاران اجتماعی، امروز سه‌شنبه برای حمایت از دانش‌آموزان در هر دو مدرسه حضور داشته‌اند.
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
فراخوان هنر اعتراضی برای همراهی با هموطنان ایرانی
گراهام قرار است در ۱۶ مارس امسال در دادگاهی در شمال تورنتو حاضر شود. پلیس و مدرسه از توضیحات بیشتر خودداری کرده‌اند و بنا به قانون زیر سن بودن، نام دانش‌آموزان علنی نخواهد شد.

بیشتر بخوانید:


اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Tuesday, February 1, 2022 - 21:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

insurance بیمهتعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به