هزینه این سفر بدون در نظر گرفتن مالیات، در هر مسیر فقط تقریبا ۴۰ دلار ذکر شده است
یکی از بزرگترین شرکت‌های اتوبوسرانی آمریکای شمالی مسیر جدیدی را بین انتاریو و ایالات متحده راه‌اندازی کرده است.
این در حالی‌ست که شرکت "گری‌هاند" که تقریبا کلیه این خط را در اختیار داشت، ورشکست شده بود.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
تعمیرات خانه، آسفالت
 
مسافران عزیز توجه فرمایند؛ خط اتوبوس جدید ارزان بین کانادا و آمریکا راه‌اندازی شد
شرکت "مگابوس" اعلام کرد که کانادایی‌ها و آمریکایی‌ها می‌توانند از تاریخ ۵ اپریل برای این مسیر جدید که از شهر "دیترویت" در ایالت "میشیگان" آمریکا به شهر "تورنتو" در استان "انتاریو" می‌رود، بلیت سفر با اتوبوس را خریداری کنند. این شرکت گفت که روزانه دو سفر بین دیترویت و تورنتو با توقف در شهرهای بین راهی مانند "ویندزور"، "چتم"، "لندن" و "پاریس" که همگی در استان انتاریو هستند، انجام خواهد شد. هزینه این سفر بدون در نظر گرفتن مالیات، در هر مسیر فقط تقریبا ۴۰ دلار ذکر شده است. "کالین امبرسون" معاون بخش عملیات تجاری مگابوس، در بیانیه‌ای گفت: ما خوشحالیم که می‌توانیم با مشارکت شرکت «تریل‌ویز» نیویورک خدمات خود را گسترش دهیم".
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
مگابوس می‌‌گوید: "ارائه خدمات برون مرزی بین دیترویت و تورنتو فرصتی جدید و هیجان‌انگیز برای «مگابوس» است که می‌تواند از بهار امسال چندین گزینه سفر جدید را برای مشتریان فراهم کند. برنامه رزرو بلیط‌ها و سفر اتوبوس‌ها در وب‌سایت «مگابوس»، موجود است". در ماه دسامبر گذشته همین شرکت مگابوس اعلام کرده بود که بین شش شهر در ایالت نیویورک و تورنتو، خدمات سفر با اتوبوس را آغاز خواهد کرد. مگابوس که شبکه اتوبوسرانی گسترده‌ای در آمریکای شمالی دارد، قبلا اعلام کرده بود که چهار روز هفته در مسیر جدیدی که از تورنتو و "کینگستون" در استان انتاریو و شهر "واشنگتن دی‌سی" در آمریکا می‌گذرد، مسیر رفت‌وآمدی بین پایتخت آمریکا با "اتاوا" پایتخت کانادا را راه‌اندازی خواهد کرد.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
گری‌هاند پس از تعطیلی خدمات بین شهری خود در غرب کانادا، در سال ۲۰۱۸، آخرین خط خود را دو سال گذشته بست و از بازار کانادا خارج شد. اتاوا یکی از شهرهای انتاریو است که پس از خروج گری‌هاند از کشور، خدمات منظم اتوبوس خود را از دست داده، و اکنون نیز به دلیل کاهش شدید تعداد مسافرین در دوران همه‌گیری کرونا، وضعیت نامناسبی دارد. اتاوا اکنون مسیر زمینی اتوبوس‌رانی بسیار ضعیفی را با دیگر شهرهای کانادا، از جمله تورنتو، کبک و حتی مونترال که فاصله کمی از آن دارد، دارد.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
insurance بیمه
 
چرا گری‌هاند ورشکست شد؟
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Best Persian Iranian Directory

"ماتی سیمیاتیکی" استاد دانشگاه تورنتو و متخصص حمل‌و‌نقل، گفت: "گسترش خدمات کمپانی‌های خدمات شهری مانند «گو ترانزیت» و «ویا ریل» در سال‌های اخیر می‌تواند بخشی از آنچه که منجر به نابودی گری‌هاند شد، باشد". وی به این نکته نیز اشاره کرد که ویا ریل در مسیر پُرتردد تورنتو - مونترال سرمایه‌گذاری زیادی کرده و افزود: "گزینه‌های بیشتری برای پُر کردن این شکاف آغاز شده و «ویا ریل» شروع به رقابتی شدیدتر کرده است. بنا بر چنین رقابتی گری‌هاند مجبور بود تا با دو شرکت عظیم که یارانه و سوبسید دولتی می‌گرفتند رقابت کند که امکان زنده ماندنش صفر بود.

بیشتر بخوانید:

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Sunday, March 12, 2023 - 19:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به