پلیس می‌گوید این جسد متعلق به "مهدی دمین اصلاحیان" است که بجای مهدی بیشتر به نام "دمین" شناخته می‌شده است
تیم تحقیقات یکپارچه قتل پلیس در ونکوور پس از ۲ روز توانست هویت جسد مقتولی که در "پورت کوکیتلام" در شرق "ونکوور" و شمال "سوری" کشف شده بود را شناسایی کند.
پلیس می‌گوید این جسد متعلق به "مهدی دمین اصلاحیان" است که بجای مهدی بیشتر به نام "دمین" شناخته می‌شده است. مهدی، اصلیت ایرانی دارد.
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Siamak Shabani, Massey Baradaran, real estate Toronto Canada
 
پلیس: جسد ناشناس ایرانی پیدا شده در ونکوور، مربوط به مهدی دمین اصلاحیان ۳۷ ساله است
قتل مهدی حوالی ساعت ۱ بامداد در آدرس ۲۷۰۰ خیابان "دیویس" در پورت کوکیتلام رخ داده و تیم پلیس ونکوور می‌افزاید مهدی، قربانی یک سری تیراندازی هدفمندانه در تاریخ ۳۰ ژوئن (جون) بوده است. پلیس می‌گوید مهدی ۳۷ ساله از پیش برای پلیس شناخته شده بود که به همین دلیل این قتل را یک قتل "هدفمند" می‌نامد اما این قتل مربوط به "درگیری‌های باندهای خلاف منطقه نیست". پلیس در مورد اینکه چرا این قتل را مربوط به باندهای خلاف نمی‌داند توضیحی نداده ولی اشاره کرده که توضیحات بیشتری را در آینده نامشخص ارائه خواهد کرد.
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
"دیوید لی" گروهبان پلیس سلطنتی کانادا گفت که برای شناسایی بیشتر شاهدان و افراد مرتبط با وی و این حادثه، این نیرو نام قربانی را منتشر کرده و افزوده: نیروهایش اکنون در حال جستجوی فیلم‌های دوربین‌های مداربسته منطقه یا دیگر فیلم‌های موجود مردمی در اطراف منطقه هستند و نیز بدنبال هر فیلمی از خیابان "هاستینگز" و بزرگراه "لاهید" بین ساعت ۱۰ شب ۲۹ ژوئن تا ۲ بامداد ۳۰ ژوئن می‌باشند.
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
30 Figures Dr. Abbas Milani - Book Iranian
اطلاعیه پلیس درباره فعالیت کنونی این می‌گوید "زمان‌بندی جابجایی‌های آقای اصلاحیان در حال بازسازی‌ست و بازرسان اکنون به دنبال صحبت کردن با کلیه کسانی هستند که به طریقی با آقای اصلاحیان آشنا بوده‌اند تا بتوانند فعالیت‌های وی را مشخص کنند". پلیس در نهایت از هر کسی که احتمالا در اینباره اطلاعاتی دارد خواسته تا با شماره زیر تماس بگیرد: 1-877-551-4448
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
3D Design Business, 3D product, 3D office, 3D website
بیشتر بخوانید:


اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Sunday, July 3, 2022 - 19:15

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

insurance بیمهWebsite Design

Share this with: ارسال این مطلب به