این روزها حتی با وجود سرما و کرونا میتوان برای گشت و گذار، به مکان‌های زیبایی رفت
رانندگی در خیابانی با بیش از ده میلیون چراغ-  نیاگارا
از آنجا که این روزها کمتر جایی می‌توان رفت، گردش با اتومبیل می‌تواند لذت‌بخش باشد. این گردش بصورت Drive Thru است و شما می‌توانید در منطقه نیاگارا بیش از 3 کیلومتر رانندگی کنید و سازه‌های نوری خارق‌العاده‌ای را تماشا کنید.
این برنامه تا دوم ژانویه ادامه دارد. بلیط برای ورود به این جاده 30 دلار برای هر اتومبیل است و گذر از آن حدود 40 دقیقه خواهد بود. پیشنهاد می‌کنیم که ساعتی را انتخاب کنید که هوا کاملا تاریک باشد تا از تماشای چراغ‌ها بیشتر لذت ببرید.
لینک خرید بلیط:
https://www.glowgardens.com/niagara-christmas
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
Nobel Auto
 
 
رانندگی در خیابانی پراز چراغانی- وان
فستیوال Holiday Nights of Lights  از 20 نوامبر تا 7 ژانویه، از ساعت 5 و نیم عصر تا 10 و نیم شب برای بازدید و رانندگی عموم باز خواهد بود.
این گردش بصورت Drive Thru است و شما میتوانید از سازه های نوری بیش از یک میلیون چراغ بازدید کنید. بازدید از این خیابان نیز مانند نیاگارا حدود 30 تا 40 دقیقه طول خواهد کشید. هزینه بلیط این گردش بستگی به تعداد افراد درون ماشین دارد.
قیمت برای دو نفر 25 دلار- برای 5 نفر 40 دلار و برای 8 نفر به بالا 65 دلار است.
لینک خرید بلیط:
https://www.nightsoflights.ca/index.html
 
 
بازدید از کازالوما
قلعه کازالوما با تزئینات کریسمسی و نورپردازی های زیبا از سوم دسامبر درب‌هایش را به روی عموم باز خواهد کرد. برای بازدید از زیبایی خاص این قلعه که تا 3 ژانویه ادامه خواهد داشت باید حتما قبلا بصورت آنلاین بلیط تهیه کنید. قیمت بلیط 35 دلار برای هر نفر می‌باشد.
اگر مایل به نوشیدن هات‌چاکلت و بیسکویت هم هستید باید از قبل خریداری کنید و بنابراین قیمت شما 43 دلار خواهد شد. این رویداد نیاز به پیاده روی دارد و نیز یادآوری می‌شود که این قلعه پله های مختلف دارد.
لینک خرید بلیط:
https://casaloma.ca/project/casa-lomas-holiday-light-tour/
 
 
 
 
 
 
 
Date: Thursday, November 19, 2020 - 16:15

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

insurance بیمه بیا حکم

Share this with: ارسال این مطلب به