مایکل پارسا وزیر مسکن استان انتاریو این برنامه را در اختیار ایران استار و جامعه ایرانی قرار داده است
این هفته، دولت انتاریو چشم‌انداز اقتصادی انتاریو و بررسی مالی ۲۰۲۲ را تحت عنوان "برنامه انتاریو برای ساخت و پیشرفت استان" منتشر کرد.
"مایکل پارسا" وزیر مسکن استان انتاریو این برنامه را در اختیار ایران استار و جامعه ایرانی قرار داده است.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
تعمیرات خانه، آسفالت
 
اعلان کلیه کمک‌های دولت انتاریو در امسال و سال آینده توسط مایکل پارسا وزیر مسکن
مایکل می‌گوید این برنامه مبتنی بر سرمایه‌گذاری‌ها و برنامه‌هایی است که برای رفع چالش‌های سیستم مراقبت‌های بهداشتی انتاریو و رسیدگی به نیروی کار استان، کمبود و کمک به خانواده‌ها و مشاغل در کاهش هزینه‌ها در نظر گرفته و اجرا می‌کند. مایکل پیشتر در وزارت خزانه‌داری و بیزینس‌های کوچک استان، معاون وزیر بوده است. او که نماینده محافظه‌کار انتخاب شده از منطقه آرورا، اوکریجز و ریچموندهیل است گفت: "دولت ما متعهد به حل و مدیریت مشکلات در این جهانی‌ست که با تورم و چالش‌های اقتصادی بالا مواجه گردیده. در حالی که وضعیت کنونی جهان نامشخص شده ما باید مسئولانه برای آینده برنامه‌ریزی کنیم و در عین حال اقدامات جسورانه‌ای را برای ساخت و پیشرفت انتاریو انجام دهیم".
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
وی گفت دولت انتاریو متعهد به حذف کسری بودجه همیشگی و ساختاری شده استان در پرتو عدم اطمینان اقتصادی مداوم است و بر تلاش‌هایش برای بازگرداندن وضعیت مالی انتاریو به تعادل و بودجه اقتصادی بدون کسری بودجه تمرکز دارد. کسری بودجه دولت انتاریو در حال حاضر ۱۲.۹ بیلیون دلار در سال ۲۰۲۲-۲۳ پیش‌بینی شده که تقریباً ۷ بیلیون دلار کمتر از پیش‌بینی منتشر شده در بودجه ۲۰۲۲ است.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
او گفت مرحله بعدی طرح استان برای ثبات و بازیابی سیستم بهداشت و سلامت است و در نظر دارد با اضافه کردن ۶,۰۰۰ کارمند مراقبت‌های بهداشتی دیگر، از جمله پرستاران و کارکنان پشتیبانی شخصی، به نیروی کار بهداشتی انتاریو؛ آزادسازی بیش از ۲,۵۰۰ تخت بیمارستانی؛ افزودن بیش از ۳,۵۰۰ تخت جدید مراقبت‌های ویژه و نیز بیمارستانی؛ گسترش سرویس ۹-۱-۱ و دادن اختیارات لازمه به آمبولانس‌ها برای اجتناب از بردن اجباری بیماران به اورژانس‌ها خواهد بود.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
insurance بیمه
 
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Best Persian Iranian Directory

وی نکات مهم گزارش دولت را طی موارد زیر برشمرد:

 • افزایش مبلغ پرداختی حمایت از معلولیت انتاریو که می‌تواند از ماهی ۲۰۰ دلار به ۱,۰۰۰ دلار برسد بدون اینکه هیچیک از کمک‌ها و خدمات دیگر کاهش نیابد. این تغییرات به حدود ۲۵,۰۰۰ نفر از معلولانی که در حال حاضر در حال کار هستند اجازه می‌دهد تا درآمد بیشتری داشته باشند و همچنان به مشارکت در کارها ادامه دهند.
 • ارائه ۱۸۵ میلیون دلار تخفیف مالیات بر درآمد طی سه سال آینده که باعث می‌شود تعداد مشاغل کوچک بیشتری مالیات کمتری پرداخت کنند.
 • تمدید تخفیفات دولت انتاریو بر مالیات کربن (گاز و سوخت) دولت فدرال کانادا، که اکنون تا ۳۱ دسامبر ۲۰۲۳ ادامه می‌یابد بطوریکه به‌طور متوسط بین ۱ ژوئیه ۲۰۲۲ و ۳۱ دسامبر ۲۰۲۳، خانواده‌های انتاریویی ۱۹۵ دلار صرفه‌جویی می‌کنند.
 • سرمایه گذاری ۴۰ میلیون دلار دیگر در صندوق توسعه مهارت‌ها، ارتباط جویندگان کار با آموزش‌هایی که برای دنبال کردن مشاغل جدید نیاز دارند و مجموع بودجه را به ۱۴۵ میلیون دلار می‌رساند.
 • دو برابر کردن پرداخت‌های سالمندان در سال ۲۰۲۳ بطوریکه به سالمندان کم‌درآمد. بعلاوه سالمندان اجازه خواهند داشت تا حداکثر ۱,۰۰۰ دلار در سال درآمدهای جانبی اعلان کنند.

او در ادامه اولین گزارش پیشرفت ساخت و ساز انتاریو را نیز اعلان کرد و گفت انعطاف‌پذیری مالی کنونی را حفظ می‌کند و بطور هدفمندی از مردم و کسب‌وکارها حمایت می‌کند. وی این حمایت‌ها را چنین برشمرد:

 • جذب بیش از ۱۶ بیلیون دلار سرمایه‌گذاری در ساخت وسایل نقلیه الکتریکی و باتری‌های برقی طی ۲ سال گذشته
 • تدوین و انتشار اولین استراتژی دولتی درباره معادن و مواد معدنی انتاریو
 • جذب ۲.۵ بیلیون دلار سرمایه‌گذاری در تولید فولاد بدون آلودگی
 • ارائه ۳۸۸ پروژه آموزشی، و کمک به بیش از ۳۹۳,۰۰۰ کارمند و کارگر برای برداشتن گام بعدی در حرفه خود
 • آغاز کار اجرایی مقدماتی ساخت بزرگراه ۴۱۳
 • شروع ساخت و ساز اولیه در کنارگذر برادفورد
 • تکمیل ساخت و ساز در ایستگاه‌های اتوبوس بین شهری "گو" در دو ایستگاه "یونیون ویل" و "راترفورد"
 • سرمایه‌گذاری ۹۵۰ میلیون دلاری در نزدیک به ۱۹۰ پروژه برای افزایش پهنای باند، تلفن همراه و ماهواره‌ها که دسترسی به بیش از ۳۷۵,۰۰۰ خانه و کسب و کار انتاریو را فراهم می‌کند.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Monday, November 21, 2022 - 14:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به